Ofis Konteyner


Hızlı kurulumlu yeni nesil ofis konteyner yapıları

Ofis ve yaşam konteyner yapıları inşaat şantiye ofisleri başta olmak üzere ofis ihtiyaçlarına konforlu mekanları, kalitesi ve pratik hızlı kurulumuyla yeni bir tarz getiriyor. Karmod’un modern tesislerinde teknolojik hatta kaynaksız sistemle demonte üretim gerçekleştirilen ofis ve yaşam konteyner binaları kullanım yerine kolayca nakledilerek hızlı kurulum yapılarak teslim ediliyor. Pratikliği, iklimlendirme kolaylığı, enerji tasarrufu sağlayan sistemi, ergonomisi, konforu gibi öne çıkan çok sayıda üstünlüğüyle şantiye yapı grubunun vazgeçilmezi olan ofis yönetim konteyner binası aynı zamanda satış ofisi ihtiyaçlarında da tercih ediliyor.


Ofis Konteyner Tamamlanan Projelerimiz

Projeye Özel Ofis Konteyner Tasarımları

Konteyner Ofis, 3x7 ve 2,40x6 standart ölçülerinde her biri Karmod uzmanlığı ile üretilen fonksiyonel kullanım özelliğine sahip yirmiye yakın farklı planda çalışma modeli bulunuyor. Standart üretimlerimizin yanı sıra müşteri beklentilerine göre dört kata kadar istenilen büyüklükte yönetim ofis konteyner bina projelerini uzmanlığımızla yapı güvenliği statik hesap uygulamalarıyla birlikte tasarlıyor, üretim sonrası kullanıma hazır kurulumla teslim ediyoruz.


Kaynaksız teknoloji tamamen vidalı geçmeli sistemin verdiği avantajla devası büyüklükteki konteyner yönetim ofisi binalarını demonte üretimle hazırlayarak dünyanın her bölgesine uluslararası taşımacılık standartlarında sevk edebiliyoruz. Konteyner ofis binasını oluşturan duvardan çatıya, kapıdan pencereye, elektrikten su tesisatına armatürleriyle sahaya ulaştığı gün orada bulunan uzman kurulum ekiplerimizce vida ve geçmelerinden birleştirilerek kısa zaman diliminde kullanıma hazır hale getirilerek teslim ediliyor. Özel projeli birleşimli konteyner modelimizle klasik betonarme tarzı binalara göre çok daha geniş ve ferah mekân sunumunda lüks çalışma ofisi ve büro konteyner yapıları inşa edilebilmektedir. Ofis konteyner yapılarında klasik sistemli binalarda yapı güvenliğinin sağlanması için kullanılan devası büyüklükteki kolon ve kirişlere ihtiyaç duyulmaz. Çelik aksamlı konteyner yapılarda bina güvenliği çok daha az yer kaplayan metal direklerle sağlanmakta olup deprem gibi yıkıcı etkenlere karşı konteyner binalar son derece yüksek yapı güvenliğine sahiptir.


Farklı sektörlere kullanıma hazır en pratik ofis binaları

Yönetim merkezleri için katlı olarak hazırlanan ofis yönetim konteyner binaları farklı büyüklükleriyle değişik sektörlerin ihtiyaçları için en pratik ofis bina çözümü sunuyor. Karmod konteyner ofis yapıları yönetim binalarıyla beraber farklı sektörlere satış ofisleri, bölge müdürlüğü ofisi, belediye ek hizmet binası, irtibat bürosu, nakliyatçılar sitesi hizmet binaları, kargo şube binası, PTT hizmet binası, taksi durağı, muhtarlık binası gibi farklı ihtiyaçlara pratik ofis çözümü getirilmektedir.


Zorlu şantiye sahalarına özel şantiye konteyner ofis binaları

Yeni nesil konteyner modelimiz üstünlükleriyle Türkiye ve Dünyada büyüklükleriyle öne çıkmış projelerin şantiye yerleşkelerinde şantiye konteyner ofis binası ihtiyaçlarında ilk tercih edilen marka. Konteyner şantiye yapılarımız doğalgazda dünyanın şu ana kadar tespit edilebilmiş en yüksek rezerve sahip Şahdeniz 2 projesinde şantiye konteyner ofis binalarıyla yatakhane ve yemekhane binaları başta olmak üzere tüm işçi kampı yerleşkesinin yapı tercihi oldu. Azerbaycan’ın başkenti Bakü yakınında Hazar Denizi kıyısında bulunan tesisten çıkarılan doğalgaz bugün Türkiye üzerinden tüm Avrupa’ya enerji veriyor.

Yine Karmod olarak yeni İstanbul Havaalanı (İstanbul 3. Havaalanı)’nın inşa sürecinde kullanılan ilk şantiye konteyner ofis binalarını kurduk. İlk aşamada bin 500 kişiye hizmet veren kampımız ilave etaplarla büyüyerek 35 bin kişinin inşa sürecinde görev aldığı projeye yapılarımızla önemli katkı sağladık.


Şantiye konteyner ofis binası çözümlerimizle enerjiden madenciliğe, havalimanı projelerinden petrol aramaya, yol yapımdan baraj inşaatlarına, markalı toplu konut projelerine dünya genelinde çok sayıda projeye tam zamanında teslim yapılarımızla destek olduk olmayı sürdürüyoruz.Konteyner ofis fiyatları ile bina finansmanınız kontrolünüzde

Çok sayıda seçkin proje, hızlı üretim ve en kısa zamanda anahtar teslimi kurulumla yeni nesil yapılarımızla çok cazip konteyner ofis fiyatları yüzünüzü güldürecek. Standart üretimli konteynerlerimizle beraber özel projeli konteyner ofis modellerimiz anahtar teslimi fiyat garantisiyle inşa edildiğinden inşaatın ilerleyen aşamalarında diğer klasik yapı modellerinde yaşanan planlanamamış ek finansman gideri gibi bir sürprizle asla karşılaşmazsınız. Proje dâhilinde yapılacak tüm işlemler onayladığınız gibi Karmod’un uzmanlığında gerçekleşen en iyi planlamayla kısa sürede üretilerek size anahtar teslimi kısa sürede teslim edilir. Böylece diğer klasik yapılarda yaşanan fiyat artışları konteyner ofis fiyatları açısından yaşanmaz ve Karmod tercihiyle bina finansmanınızı kontrol altına almış olursunuz. Her yönüyle konteyner ofis fiyatları ve modelleri ile bina ihtiyaçlarınızda güven duyacağınız yapı modelidir.


Ofis konteyneri fiyatları


Yenilikçi ofis tercihiyle alırken de kullanırken de kazanın

Yeni nesil konteyner Karmod Ar-Ge’sinde özel aşamalarla geliştirilerek öne çıkan üstünlükleriyle size en iyi ofis çözümünü sunabilmek için uzmanlık ve üstünlüklerle üretilmiştir.


Konfor sunan yenilikçi konteyner modelleri

Yeni nesil konteyner kalitesi ve modern görünümüyle hemen fark edilir. İç mekânda tam yapı güvenliği sağlanmış ergonomik mekan sunumuyla içinde yaşayanlara konforlu çalışma alanı ayrıcalığını yaşatır. Standart ölçülü 3x7 ve 2,30x6 konteyner ofis modelleri ofis yapı konfor beklentinizi tam anlamıyla karşılar. Birleşimli ve katlı çalışma ofisi ve büro konteyneri yapılarımızın her alanında lüks ve konfor beklentisini bulacaksınız.


Yapı güvenliği, uzun ömür Yeni Nesil Konteynerde

Karmod uzmanlarınca özel bilgisayar yazılımı desteğiyle hazırlanan konteyner ofis modellerinin her birinin yapı güvenliği yine bilgisayar destekli statik hesaplama uygulamasıyla gerçekleştirilmektedir. Yeni nesil konteyner modelinde üretilen yapılarımız ister tek katlı veya dört katlı planda olsun deprem gibi etkenlere karşı tam güvenli yapı modeliyle öne çıkar. Ofis ve yaşam konteyner modellerimizin tamamının ana taşıyıcı metal karkaslarında yüksek galvaniz kaplamalı paslanmaz, korozyona uğramaz en iyi kalitede sac metaller kullanılmaktadır. Bu sistem Karmod binalarına uzun ömürlü yapı sınıfı kazandırmaktadır. Metallerin boyamasında otomotiv sanayinde kullanılan özel fırın boyama sistemi kullanılmakta olup metallerin ömrünü bu sistem daha da uzatmaktadır. Boyama sistemi ofis yönetim konteyner binalarına uzun yıllar parlak görünüm sunan pürüzsüz yüzey kazandırmaktadır.


Sürdürülebilir sürekli enerji tasarrufu ile kazandıran sistem

Karmod yeni nesil ofis ve yaşam konteyneri duvar ve çatı kapamalarında tamamen sandviç panel sistemi kullanılmaktadır. Sac panel levhalar arasına yüksek dansiteli yüksek yalıtımlı dolgu malzemeleriyle yapı klasik binalara göre yüzde 60’lara varan oranlarda enerji tasarrufu sağlar. Soğu ve sıcak her mevsim kullanımında çok düşük iklimlendirme enerji harcaması ile konteyner ofis fiyatları değerlemesi açısından kullandıkça da kazandırır. Yeni neslin kapısında tam kapama sağlayan özel sac panel kapı kullanılmakta olup rüzgâra, toza, soğuğa geçit vermez. Pencerelerinde birinci kalite PVC çift camlı doğrama kullanımı ve kanat açılımındaki tam boy ispanyolet kilit tercihiyle yalıtım üst seviyeye çıkartılmaktadır. Konteyner ofis modellerimizin çatısında kullanılan paneller özel kenet sistemiyle bağlantılanarak tam sızdırmazlık sağlanmıştır. Yeni Nesil’e özgü 125 mm kalınlıktaki çatı panel sistemi yapı yalıtımına ürüne özel benzersiz katkı sağlamaktadır.

Karmod uzmanlığı ve kaliteli malzeme kullanım üstünlüğüyle hazırlanan modern konteyner ofis modellerimizde makam odalarından toplantı odalarına, teknik ofislerden mutfağa, koridorlarına, wc tuvalet ünitelerinden duş ünitelerine varana kadar en konforlu mekânlar kullanıcılarını bekliyor. Karmod demek teknolojik üretim demek, kalite demek, konfor demek, enerji tasarruflu çevreye dost yapı demek.


Karmod Ofis Konteyner Teknolojileri Tanıtım Filmi


Ofis Konteyner Teknolojilerimiz

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail