Ofis Konteyneri

Yeni nesil konteyner konseptiyle Karmod ofis konteyneri ihtiyaçlarına yeni yorum getirdi. Kaynaksız vidalı ve geçmeli sisteme sahip Karmod yeni nesil şantiye ofisleri başta olmak üzere çok amaçlı kullanıma hitap eden ofis çözümleri sunuyor. Tek katlı ve istendiğinde üç kata kadar çok katlı üretilebilen Karmod yeni nesil ofis konteyneri uzun ömürlü yapısı, yüksek yalıtım özelliği ile beraber cazip fiyatlarıyla öne çıkıyor.

Karmod yeni nesilin duvar ve çatılarında sandviç panel sistemi kullanılmaktadır. 50 mm duvar ve 125 mm çatı kalınlığı ile benzerlerine göre yüzde 60’lara varan oranlarda enerji tasarrufu sağlıyor. Kaynaksız vidalı sistemi ve diğer unsurlar göz önünde bulundurulduğunda yeni nesil üretim aşamasında yüzde 35’e varan oranda daha az karbon salınımıyla çevre dostu yapı sınıfında yer alıyor. Tam demonte özelliğiyle Karmod yeni nesil konteyner modeli nakliye avantajı ile beraber kurulum kolaylığı sağlıyor. İstendiğinde vida ve geçmelerinden çok kısa sürelerde kolayca sökülerek başka alanda kullanım için kolayca sevk edilebilmekte veya ileriki kullanımlar için depolanabilmektedir.

Yönetim ofisleri, satış ofisleri, teknik ofisler, eğitim ve hastane binaları, sağlık merkezleri, yatakhane ve yemekhaneler Karmod yeni nesilin yoğun kullanıldığı yapı çözümleri arasında yer alıyor.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail