Ofis Konteyner


Son yıllarda şantiye ve ofis kullanımı amacıyla yoğun ilgi gören ofis konteyner seçenekleri, başarılı ve pratik çözümler sunarak ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılar. Fabrika ortamında üretildiği için hazır bir ürün olarak bilinen bu yapılar, inşaat alanında hızla monte edilerek kurulur. Şantiyelerin vazgeçilmez bir parçası haline gelen bu ürünler, aynı zamanda taksi durakları, satış ofisleri ya da muhtarlık binaları gibi pek çok alanda ofis olarak kullanılır.


Ofis Konteyner Tamamlanan Projelerimiz

Projeye Özel Ofis Konteyneri Tasarımları

Firmamız bünyesinde tasarladığımız konteyner ofis modelleri, 2,4×6m ve 3×7m ebatlarıyla standart olarak üretilmesine rağmen, isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza yönelik tasarımlarımız da oluşturulur. Ofis konteyner ölçüleri bazen projeye göre de değişebilir. Proje bazlı belirlenen konteyner ebatlarına göre; monoblok ya da birleşimli konteyner modelleri ile pratik çözümler sunar. Özellikle şantiyelerde kullanılan konteyner ofis çeşitleri tek, iki veya üç katlı olarak tasarlanarak sizlere sunulur. Böylece hem kaliteli hem de konforlu bir ofis ortamına sahip olabilir ve ihtiyacınız olan kusursuz yaşam alanlarını kullanmaya başlayabilirsiniz. Firmamız ayrıcalığıyla kısa sürede kullanmaya başlayacağınız ofis tarzı konteyner ürünleri;

 • Isı Yalıtımı,
 • Su Yalıtımı,
 • Ses Yalıtımı gibi etkili ve başarılı çözümlerle istediğiniz gibi konforlu ofis koşullarına sahip olabilirsiniz.
   

Buna ek olarak ihtiyacınıza yönelik konteyner ürünlerinin dış cephesine uygulanan dekoratif fibercement kaplama gibi çözümlerle, çok daha estetik ve zarif ofis alanlarına sahip olabilirsiniz.
 

Ofis Konteyner Modelleri Neden Tercih Edilmelidir?

Fabrika ortamlarında üretilen ve modüler yapı olarak bilinen bu tarz konteyner modelleri, yenilenen teknolojiden yararlanılarak yapıldığı için pek çok açıdan kolaylık sağlar. Bütçe dostu fiyatlarla sahip olabileceğiniz konteyner modelleri, pratik ve kullanışlı yapısıyla dikkatleri üzerine çeker. Fabrikada sıfır hatayla üretilen bu ürünler, kurulacağı alan kolaylıkla sevk edilir ve kısa sürede sorunsuz bir şekilde monte edilir. Bu nedenle vakit kaybı yaşamadan kısa sürede ofisinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Kurulum işlemlerinin ardından su, elektrik ve gider gibi konularda ihtiyaçlarınızı karşılayarak, keyifli ve konforlu ofis ortamlarının tadını çıkarabilirsiniz. Karmod geniş model seçeneklerinin yanı sıra cazip konteyner ofis fiyatlarıyla da size hizmet verir.
 

Ofis Konteyner Avantajları Nelerdir?

Yeni nesil yapılar olarak ihtiyaçları en iyi şekilde karşılayan ofis tarzı konteynerler, hem inşaat sektöründe hem de yapı sektöründe yeni bir çığır açmıştır. Sağladığı büyük avantajlar nedeniyle her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilen bu ürünler, günümüzde çok geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Bu yeni nesil yapıların tercih edilmesini sağlayan avantajları ise şu şekilde sıralanabilir:

 • Her türlü iklim ortamında gönül rahatlığıyla kullanılır.
 • Üretimi ve kurulumu hızlıdır.
 • Düşük maliyetli olduğu için bütçe dostudur.
 • Deprem gibi doğal afetlere karşı dayanıklıdır.
 • Demonte özelliği ile sökülerek, başka herhangi bir yere taşınarak kurulabilir.
 • Kaliteli ve güvenilir bir yapıya sahiptir.
 • Nakliyesi kolaydır.


Ofis Konteynerlerinin Diğer Kullanım Alanları Nelerdir?

Son yılların en popüler yapıları arasında yer alan yeni nesil prefabrik ofis konteynerler söz konusu olduğunda, akıllara öncelikle şantiye ve inşaat alanları gelir. Ofis amacıyla kullanılan bu tarz konteynerler; barınma alanı, yemekhane, yatakhane, wc, duş, revir, sosyal tesisler, depo gibi amaçlarla da pek çok farklı alanda sıklıkla tercih edilir.

İstediğiniz yere kurulumunu yapacağınız bu ofisleri, vakti geldiğinde başka yere kolaylıkla taşıyabilir ve sorunsuz bir şekilde yeni yerinde kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu ürünler mevsimsel ve kısa süreli kullanım için oldukça idealdir ve geçici ofis alanları için mükemmel bir çözüm olarak sizlere sunulur. İstediğiniz zaman ihtiyacınıza yönelik bu tarz konteyner modellerimizden birini tercih edebilir ya da talepleriniz doğrultusunda modellerde değişiklik yapılmasını sağlayabilirsiniz. Fabrikalarda son teknoloji üretim tekniklerinin kullanılmasıyla üretilen bu tarz yapılar, kullanım amaçlarına bağlı olarak tasarlanır ve üretilir.
 

Firmamız bünyesinde yer alan monoblok, demonte, birleşimli özellikteki konteyner modellerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Bütçenizi sarsmayan ofis konteyner fiyatları ile bütün ihtiyaçlarınızı sunduğumuz çözümler ile karşılayabilirsiniz.


Karmod Ofis Konteyner Teknolojileri Tanıtım Filmi


Ofis Konteyner Teknolojilerimiz

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail