Ofis Kabini

Pratik yapı çözümü sunan Karmod ofis kabini güvenlikten eğitime, sağlıktan sanayiye çok farklı alanların ofis tercihi oldu. Modüler birleşimli panel sistemle hazırlanan pratik ofislerimiz fabrika tam üretimli olarak hazırlanmakta olup istendiğinde modüler özelliği ile kullanım yerinde montajlanacak şekilde de sevk edilmektedir. Modüler özellik özellikle çoklu siparişlerle beraber uluslararası siparişlerde nakliye kolaylığı sunmaktadır.

CTP sistemli paneller arasına poliüretan köpük yerleşimi ile Karmod kabin yüksek izolasyona sahiptir. Ürünlerimiz Afrika ülkelerinden Senegal ve Eritre’de kolay iklimlendirme özelliği nedeniyle “Ice Cabin” (serin kabin) olarak adlandırılıyor. Ürünlerimizin tamamı kullanıma hazır olarak sevk edilmektedir.

Modüler özelliği ile elli metrekarelere varan ölçülerde ferah mekanlar sunan ofis kabinlerimiz  çok amaçlı olarak kullanılmaktadır. Ülkemizde şantiye ofisi, satış ofisi, zabıta - polis – jandarma ve özel güvenlik noktası ofisi gibi farklı amaçlar için kullanılmaktadır. Van depremi sonrası kabin ürünlerimiz muhtarlık ofisi olarak tercih edilmiş olup günümüzde de kullanıma devam edilmektedir. 2010 yılında Irak’ta derslik amaçlı kullanım için 500 adet ofis kabini üretimi gerçekleştirdik. Kabinlerimiz Manchester United’in stor satış mağazası olarak tercih edildi. Afrika’da bir çok ülkede madencilik şantiyelerinin işçi kamplarında ürünlerimiz yemekhane ve yatakhane olarak güvenle kullanılmaktadır. Dile kolay Karmod kabin bugün 86 ülkeye ulaştı.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail