Modüler Prefabrik

Prefabrik yapılar fabrika ön üretimli demonte ve vidalı sistemle kullanım yerinde montaj özelliğiyle modüler prefabrik yapılar olarak bilinmektedir. Yapıyı oluşturan tüm üniteler demonte parçalı olarak üretim tesisinde hazırlanmaktadır. 1986 yılından bugüne sektördeki tecrübesiyle Dünya genelinde projeler gerçekleştiren Karmod modüler prefabrik yapı modeliyle tek katlı ve iki katlı evler, toplu konutlar, ofis yapıları, yemekhane ve yatakhane yapıları, hastane ve eğitim binaları gibi çok amaçlı yapılar üretmektedir.

Tasarımları mimar ve mühendisler denetiminde bünyesinde bulundurduğu  teknik ofisinde hazırlanan Karmod prefabrik yapılar İstanbul Tuzla’daki modern tesislerde kaynaksız vidalı demonte üretim sistemiyle ön üretimli olarak hazırlanmaktadır. Duvar panelinden çatı makaslarına, elektrikten su tesisat malzemelerine, pencereden kapıya tüm üniteleiyle hazırlanan yapı uluslararası nakliye standartlarında kurulum yerine sevk edilmektedir. Modüler demonte sevk edilen yapı yine Karmod kurulum uzmanlarınca yerinde montajlanarak kullanıma hazır nitelikte teslim edilmektedir.

Uzun ömürlü yapı sınıfında yer alan Karmod hazır yapılar ferah mekan sunan iç ve dış mekan tasarımları, üretim kalitesi, yüksek izolasyonu ve ekonomik fiyatlaıyla Dünya’da sekseni aşkın ülkenin yapı tercihi oldu.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail