Modüler Konteyner

Konteyner Üretimde Türkiyenin Lider Markası

Modüler konteynerler günümüzde bir çok alanda kullanılmaktadır. Yüksek teknoloji ile üretilen yaşam konteyneri artık çok daha güvenli. İzolasyon ve üretim kalitesiyle öne çıkan Karmod konteyner başta ofis olmak üzere şantiyelerde yemekhane ve yatakhane konteyner, wc – tuvalet ve duş konteyner, okul ve anaokulu konteyner, ev konteyner, gsm ve jeneratör konteyner, kimyasal ve tıbbi atık konteyneri vb. Konteyner çeşitlerinin üretimini yapmaktadır. Konteyner 3x7 ve 2.4x6 mt standart ölçülerin yanı sıra birleşimli tek katlı konteyner veya birleşimli üç kata kadar çok katlı konteyner olarakta üretilmektedir. 
 
Karmod kaliteli konteyner üretimiyle uzun ömürlü, ekonomik çözümler sunmaktadır.
Karmod modüler konteynerlerin avantajları her  zaman maksimum düzeyde olup, işlevsel kullanım sunan tasarımlara sahiptir. 
Yıllık ortalama 4800 adet konteyner üretim kapasitemiz ve yüksek kaliteli ürünlerimizle şantiyeden ofise, özel konteynerlerden konut çözümlerine kadar işlevsel kullanıma sahip konteynerler sunuyoruz.
 
Modern fabrika tesislerimizde bant sistemiyle üretilen Karmod standart konteynerler yüksek kalite standartı, ergonomik çok fonksiyonlu kullanım imkanı sunmasıyla diğerlerinden ayrılır. Klasik üretim sisteminde elde yapılan sac ve metal bükme işlemleri Karmod üretim sisteminde tamamen makina sistemiyle gerçekleştirilmektedir.
 Karmod konteynerin tüm detaylarında kalite belgeli ürünler kullanılmaktadır. Pencerelerinden iç kapılarına aydınlatma armatürlerinden su tesisatı ve bağlantılarına klozetlerden bataryalara kadar her detayda kalite standartlarında ürünler kullanılır. 
Karmod konteyner imalatında kullanılan çelik malzeme ve izolasyon malzemeleriyle de farklıdır. Yüksek teknoloji üretimli karmod konteynerler çevre dostu ve uzun ömürlü kullanıma uygun olarak üretilmektedir. 
Karmod 3x7 konteynerler bütün inşaat ortamları ve santiyelerde ofis, yemekhane, yatakhane, tuvalet ve duş olarak kullanılmaktadır. Konut inşaat şantiyeleri, yol yapım şantiyeleri, maden ocakları, petrol rafinerileri, limanlarda konteyner yaygın olarak kullanılmaktadır. 3x7 konteynerde çalışma odaları, mutfak, wc – duş üniteleri tamamen kullanıma hazır olarak üretilmektedir. 
Karmod 3x7 konteyner istenildiğinde ev olarakta kullanılabilmektedir. Karmod konteynerler taşıma standartlarına göre üretilmiş olup kolaylıkla başka mekana sevk edilirler. 3x7 konteynerler modüler yapısıyla isteğe göre bu sayfada görebilirsiniz

Sosyal Medya'da Karmod