Modüler  Kabin

Modüler kabin yaşam alanlarının üreticisi Karmod seksenin üzerinde ülkeye gerçekleştirdiği ihracatıyla kabin üretiminde Dünya lideridir. Son derece geniş kullanımda ferah yaşam alanlarına sahip kabin ürünlerini modern fabrika tesislerinde teknolojik bant sisteminde üreten Karmod güvenlikten büfeye, ofisten wc duş ünitelerine bir çok alan için modüler kabin yapıları sunmaktadır.

CTP özel geliştirilmiş panel sistemiyle Karmod yapıları yüksek izolasyona sahiptir. Dayanımı, parlak yüzeyi, detay çözümleri, hafif yapısı ile üstün özellikte olup kabin fiyatları ile de oldukça ekonomiktir. Modüler sisteme sahip yaşam alanlarımız standart olarak kullanıma hazır tam üretimli olarak sevk edilmekte olup uluslararası siparişlerle beraber çoklu yurtiçi siparişlerde nakliye kolaylığı açısından demonte üretim yapılabilmektedir. Uluslararası nakliye standartlarında demonte sevk edilen ürünlerimiz yerinde kurulumla kullanıma hazır teslim edilmektedir. Kurulum kolaylığına sahip kabinlerimiz istendiğinde supervisor desteği olmadan da kolayca kurulum yapılabilmektedir.

Karmod kabin İngilizler’in Dünyaca ünlü futbol klübü  Manchester United’in Old Traford stadında markalı ürünlerin satıldığı stor mağaza ve kombine kart satış noktası olarak tercih edilmiştir. Senegal, Kongo, Eritre, Sudan gibi sıcak iklime sahip Afrika ülkelerinde kabinlerimiz kolay iklimlendirme özelliğiyle şantiye ofis ve işçi konaklama yapıları olarak tercih edilmiştir. Çok amaçlı kullanım imkanı sunan Karmod ürünleri Katar’da ev, Yeni Zelanda’da çiftlik evi, Rusya’da büfe ve güvenlik, Sudan’da çarşı, Türkiye’de güvenlikten büfeye tuvalet duş ünitelerine kadar çok farklı yaşam alanı alternatifi olarak tercih edilmektedir.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail