Mobil Hastane

Karmod Mobil Hastane modelimiz kullanıma hazır olarak sevk edilmekte olup büyük metrajlı hastane projelerinde demonte pratik kurulumlu olarak hazırlanmaktadır. Civata – somunlu ve geçmeli sistemin verdiği avantajlar 3 kişilik bir ekiple 100 metrekarelik hastane yapısının 1 günde kurulumu gerçekleştirilerek hizmete alınmaktadır. 

Acil sağlık hizmetleriyle beraber yerinde sağlık hizmetlerinin yaygınlaştırılmasına özel tasarlanan Mobil Hastane yapılarımız kullanıma hazır konsepte üretilmektedir. Yapılarımız deprem, sel, yangın gibi tabi afetlerle beraber yine arzu edilmeyen savaş durumlarında Seyyar Cerrahi Hastane ünitesi olarak ta hizmet verebilmektedir. Mobil ilk yardım ünitesi yapılarımızın diğer kullanım alanlarında yer almaktadır. Mülteci kamplarında sağlık hizmetlerinin aksamaması ve olası salgınların önüne geçilmesi adına önemli işleve sahiptir.

Karmod Mobil Hastane modelimiz kullanıma hazır olarak sevk edilmekte olup büyük metrajlı hastane projelerinde demonte pratik kurulumlu olarak hazırlanmaktadır. Civata – somunlu ve geçmeli sistemin verdiği avantajlar 3 kişilik bir ekiple 100 metrekarelik hastane yapısının 1 günde kurulumu gerçekleştirilerek hizmete alınmaktadır. Örneğin, Fransa’nın başkenti Paris’te bulunan Sud Francilien Devlet Hastanesi bahçesine Corona virüs testi için (Covid-19) 84 metrekarelik mobil hastane kurulum yaptığımız gün hizmete hazır hale geldi. Deprem ve yangın dayanımı yüksek hastane yapılarımız yine ısı ve ses yalıtımı üstünlüğü, mekanik ısıtma ve havalandırma sistemlerine uyumluluğu ile uluslararası standartlarda üretim yapılmaktadır. Mobil Hastane binalarımızdan 21 metrekarelik standart ünitelerimiz bir tırla iki ayrı hastane olarak sevk edilmektedir. Büyük metrajlı projelendirilmiş hastane binalarımız demonte sevk edilerek yerinde kısa sürede kurulum yapılarak hizmete alınmaktadır.

 

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail