Metropol Kabinler

Metropol Şehrinize Yeni Yaşam Mekanları

Karmod kabin tasarımlarında şehrin dokusuna uyum sağlayan modern tarzlara önem vermektedir. Ar-Ge çalışmalarının ürünü olan metropol kabinler metal karkas yapısı ile, üzerine her türlü kaplama imkanı veren, bulunduğu ortama kalite katan modern görünümlü estetik yapılardır. Metropol kabinlerde metal karkas üzerine taşonit yalıpan kaplama, ahşap kaplama, alüminyum kompozit kaplama, siding kaplama gibi farklı kaplama çeşitleri isteğe bağlı olarak üretilmektedir. Metropol kabinler 1.5x1.5 mt’den 3x7 mt’ye kadar üretilip kamyon ya da tırla rahatlıkla sevk edilebilmektedir. 

Yine isteğe bağlı olarak iki adet 3x7 demonte olarak üretilip yerinde montajla daha geniş ortamlar oluşturulabilmektedir.Metropol kabinlerde duvar arası kullanılan izole straforla ısı ve ses izolasyonu maksimum seviyededir. Metal kullanımı ve kalın duvar yapısıyla metropol kabin son derece güvenli yapılardır. Metropol kabinlerde isteğe bağlı olarak çelikkapı da kullanılabilmektedir.

Karmod metropol kabinler Karmod metropol kabinler güvenlikten satış ofisine, büfeden dinlenme alanlarına, bilet satış noktalarından gazete bayilerine kadar bir çok ihtiyaca uygun olarak üretilmektedir.

Metropol Estetik WC Kabin Çözümleri

Sosyal tesisler, piknik alanları, parklar gibi genel kullanıma açık alanlarda metropol kabinler çevreci estetik görünümlü WC çözümüdür.

Sosyal Medya'da Karmod