Mersin Prefabrik Ev

Karmod'u tercih eden hem fiyatıyla, hem kalitesiyle kazanıyor.

Dünya genelinde konut projeleri gerçekleştiren Karmod, Mersin ve ilçelerine özel mimari tasarımlarda prefabrik evleri Karmod prefabrik güvencesiyle çok cazip fiyatlarla sunuyor. Tek katlı ve iki katlı evlerimiz Mersin’le beraber Anamur’dan Tarsus’a, Silifke’den Erdemli’ye 13 ilçemiz ve köylerine kadar kendi ekiplerimizle yerinde kurulum yaparak teslim ediyoruz. Karmod prefabrik hazır evler dört mevsim kullanıma uygun standartlarda Mersin ilimizin iklim koşuları da dikkate alınarak üretim yapılmaktadır.

Prefabrik ev modelleri uzman mimar ve mühendisler kontrolünde estetik ve fonksiyonel kullanımda hazırlananmakta olup yapıyı avantajlı kılan çok sayıda özellik bulunuyor. Kalitesi, estetiği, yeni nesil teknoloji üretimi ve kısa sürede kurulumu ile beraber ekonomik ev fiyatları yapıyı avantajlı kılan önemli detayların başında geliyor.

AVANTAJLI FİYATI İLE, BÖYLE EŞSİZ BİR EVE SAHİP OLABİLİRSİNİZ

prefabrik ev fiyatları

Mersin için üretim yaptığımız prefabrik evler Karmod prefabrik yapının modern üretim tesislerinde bant sistemiyle kaynaksız vidalı prefabrik üretim teknolojisi kullanılarak imal edilmektedir. Yüksek kalitede malzeme kullanımıyla fabrika ön üretimleri tamamlanan prefabrik hazır evler Mersin ilimizdeki montaj yapılacak alana sevk edilerek uzman Karmod ekiplerince kurulum yapılmaktadır. Mersin için prefabrik evler tek katlı veya iki katlı modellerde yapılabilmektedir.

Mersin prefabrik evlerde Karmod markasını biliyor ve tercih ediyor. Mersin ilimizdeki prefabrik evlerimiz üretim ve montaj hatalarına karşı Karmod satış sonrası hizmet güvencesi altındadır.

Mersin prefabrik ev fiyatlarında Karmod kalite ve fiyat aMersintajı farkını yaşayın. Üretimden montaja kadar kullanıma hazır olarak teslim edilen Mersin ilimize özel prefabrik hazır evler elektirikten su tesisatına penceresinden kapısına, çatısından boyasına kadar usta gerektirmemesi nedeniyle prefabrik ev fiyatları açısından çok caziptir.

Karmod kalitesiyle Mersin'da prefabrik hazır eve sahip olup bir ömür ailenizle mutlu yaşamak için Siz de hemen iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail