Konteyner ev Mardin gibi engebeli toprakları olan bölgelerde büyük bir kolaylık sağlıyor. Satılık ev ilanlarına bakıldığında geleneksel yapıların büyük çoğunluğunun yüksek fiyatları ile ön plana çıktığını fark edebilirsiniz. Böylece şehir merkezinde oldukça eskimiş olan ev modelleri yerine daha güncel ve modern tasarımlara sahip evlere sahip olabilirsiniz.Gayet ucuz fiyatları ile çatılı konteyner ev modelleri mutlaka ilginizi çekecektir. Özellikle son zamanlarda bunun daha fazla tercih edilmesi algısal olarak betonarme ev alma devrinin sona erdiğinin göstergesidir. Ev modelleri ve fiyatları oldukça uygun seviyelerde olduğu için herkesin ev sahibi olması mümkün hale geliyor.


Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Konteyner Ev Fiyatları

Hazır ev projeleri sayesinde büyük bir kesimin hayalleri gerçekleşmiş oluyor. Planları özel olarak çizilmiş olan bu evlerin 2.el ev fiyatları ile kıyaslandığında da büyük bir avantajı olmuş oluyor. Çünkü çok yüksek meblağlarla kullanılmış bir ev almak yerine sıfırına sahip oluyorsunuz. Kalite açısından onlarca yıl kullanabileceğiniz dayanıklı malzemelerin kullanılmasıyla beraber fiyatlar ucuz seviyelerde kalmaya devam ediyor.


Avantaj bakımından fiyatları her zaman ilk kıstas olsa da özelleştirilebilir olması da önemli bir detaya dönüşüyor. İkinci el ev almanın tüm cazibesinin kaybolduğu modern yapı sektöründe her şey istediğiniz gibi dizayn edilebiliyor. Tamirat gibi masrafların 2 el evlerde değişmez bir gerçek olduğunu söylemek mümkün. Fakat ev fiyat listesinde gördüğünüz meblağlar ile konteyner ev çok daha iyi bir seçime dönüşebiliyor.


Konteyner Ev ModelleriKAMPANYALI KONTEYNER EV FIRSATI!

Konteyner ölçüleri sizin talepleriniz doğrultusunda belirlenebildiği için modele ekleme ya da çıkarma yapmak mümkün hale geliyor. 21, 35 ve 42 metrekare olarak üç farklı temel model sunuluyor. Firmamızın sunduğu bu modellerin haricinde dilediğiniz gibi değişikliklere gidebiliyorsunuz. Örneğin iç görünümü içinize sinmediğinde ikinci el evlerde olduğu gibi kullanmak zorunda kalmıyorsunuz.


Modelleri incelemeye başladığınızda içi ve dışı için en kaliteli malzemelerin kullanıldığını anlayacaksınız. Zaten bu sayede onlarca yıl boyunca deformasyona uğramadan oturum şansı yaratılıyor. Dilediğiniz lokasyonda yaşamanıza olanak tanıyan bu evler sayesinde ev yapımı hakkında hiçbir endişe söz konusu olmuyor.


Mardin Konteyner Ev fiyatları
Mardin Konteyner Ev Mardin Konteyner Ev Mardin Konteyner Ev Mardin Konteyner Ev Mardin Konteyner Ev

En Pratik ve Hızlı Kuruluma Sahip Evler

Firmamız lojistik ve montaj dâhil olmak üzere tüm işlemleri profesyonel olarak üstleniyor. Ev nasıl yapılır sorusuna mahal vermeden her detayı üstleniyor. Ayrıca bunu dilediğiniz model için mümkün kılıyor. Mesela 2+1 ev hayaliniz varsa bunu dilerseniz iki katlı ev projeleri ile dahi gerçekleştirebiliyor.


Villa tarzında bir eve sahip oluyor, ucuz fiyatları ile kâra geçiyorsunuz. Ayrıca sorunsuz bir süreç yaşayacağınızın garantisini sıfır olarak aldığınız için vermek mümkün. Firmamızın Türkiye genelinde bunu çok net bir biçimde uzun yıllardır sürdürdüğünü vurgulamalıyız. Zaten ev yorumları incelendiğinde de konteyner ev Mardin ve civarında tercih eden herkesi memnun etmeyi başarıyor.


Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail