Satılık ev ilanlarına bakan herkesin mutlaka dikkatini çeken bir detay olarak konteyner ev Manisa firmalarından söz edeceğiz. Firmamız Türkiye'nin her noktasında olduğu gibi Manisa ili ve ilçelerinde de aktif olarak hizmet vermektedir. Beğendiğiniz eve çok daha ucuz fiyatları ile sahip olmanız için farklı seçenekler sunuyor. Firmamızın tecrübesi ise sizler için mükemmel olan ev hayalini gerçekleştirmenizi kolaylaştırıyor.Geleneksel bir mimariye sahip olan evlere olan ilginin azalması başta fiyatları ile alakalıdır. Ev modelleri oldukça sıradan, satılık fiyatları ise son derece yüksek olduğu için konteyner ev projeleri daha ön plana çıkmaya başladı.


Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Konteyner Ev Fiyatları

Ev modelleri ve fiyatları yükselmeye başladıkça özellikle betonarme yapılara karşı büyük bir handikap oluştu. Daha dayanıksız, deprem riskiyle karşı karşıya olan, yüksek fiyatları ile karşımıza çıkan 2.el evler büyük bir kesim tarafından tercih edilmemeye başlandı. Ucuz fiyatları ile çatılı konteyner modelleri çok daha revaçta olup modern tasarımlarıyla herkesi memnun etti.


İkinci el ev piyasasındaki bu yükseliş aynı zamanda tamirat masraflarının da eklenmesiyle çok daha tepe noktalarına ulaştı. Böylece 2.el ev almak yerine uygun fiyatları ile sıfır ev tipi konteyner almak daha da makul görünmeye başlandı. Ki ev yorumları bu tercihi yapanların doğru hamleyi yaptıklarını ortaya çıkarıyor.


Konteyner Ev ModelleriKAMPANYALI KONTEYNER EV FIRSATI!

Yaşanan süreçte ev fiyat listesinde bulunan tüm modeller dikkat çekmeye devam ediyor. Firmamızın özel olarak projeleri ve planları hazır şekilde sunduğu üç farklı varyasyon ile size seçme şansı veriyor. Bu evlerin en küçüğü 21 metrekare olup isteklerinize bağlı olarak 35 ve 42 metrekare olarak iki farklı modele daha evirilebiliyor. Yine ekstradan istediğiniz bir özelleştirme ile içi ya da metrekaresi ek modüllerle dilediğiniz gibi tasarlanabiliyor.


Ev yapımı ile uğraşmadan hayalini kurduğunuz evi seçiyorsunuz ve geri kalan her şeyi firmamız çözüme ulaştırıyor. Üretim aşamasından lojistiğe, montajından onlarca yıl garantisine kadar hepsini bir arada düşünebilirsiniz. Üstelik hazır modeller dâhilinde ev nasıl yapılır sorusunu da es geçmeniz mümkün oluyor.


Manisa Konteyner Ev fiyatları
Manisa Konteyner Ev Manisa Konteyner Ev Manisa Konteyner Ev Manisa Konteyner Ev Manisa Konteyner Ev

En Pratik ve Hızlı Kuruluma Sahip Evler

Dilediğiniz ölçüleri size sunabilen ve iç görünümü ile bile görenleri hayran bırakacak olan evlere sahip olmak sandığınız kadar zor değil. Aksine kısa sürede hayallerinizi süsleyen eve erişebilirsiniz. İki katlı ev modelleri özellikle villa tipi olduğu için büyük bir beğeni topluyor. Böylece daha güzel bir görsele sahip olduğu için verdiğiniz parayı sonuna kadar hak ettiğinden emin olabiliyorsunuz.


Size yeterli olacak evin boyutları ne kadarsa ona göre seçimler yapabiliyorsunuz. 1+! Veya 2+1 ev modelleri ile dilediğiniz konumda hemen yaşamaya başlayabiliyorsunuz. Bunun için yalnızca istediğiniz noktadan arsa, bahçe ya da tarla alıp konteyner ev Manisa firmamızla iletişime geçmeniz.


Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail