Konteyner ev Kütahya dahil olmak üzere Türkiye'de hemen her şehirde kullanabileceğiniz bir alternatiftir. Günümüzde ev modelleri geçmişe nazaran tamamen değişti. Aslında buna sebep olan faktör tamamen satılık ev fiyatları idi. Bir süredir sürekli olarak artış göstermesi nedeniyle ev modelleri ve fiyatları ile insanların algısı tam ters yönde hareket etmeye başladı.Şimdiye kadar konteyner ev fiyatları daha cazip bir teklif olmasına rağmen geri planda kalabiliyordu. Ancak bunun daha avantajlı olduğunu bilenler uzun süredir tercih ediyor. Ev yorumları bu aşamada yol gösterici bir kılavuza dönüşebiliyor. Ayrıca çatılı konteyner ev fiyatları daha uygun bir seviyeye geldiği için de büyük çoğunluğun dikkatini çekmeyi başardığını söyleyebiliyoruz.


Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Konteyner Ev Fiyatları

Tabii ki bu kadar çok kişinin ev tipi konteyner çeşitleri tercih etmesinin altında önemli faktörler var. En basit şekilde ucuz fiyatları baz almak mümkün oluyor. Çünkü 2.el ev fiyatları neredeyse kimse için uygun olmamaya başladı. Onlarca yıl önce tasarlanmış ve o kadar süre oturulmuş olan evlere adeta servet ödenebiliyor.


Sırf bu yüzden 2 el ev fiyatları ile çok daha büyük, şık ve modern evler tercih edilmeye başlandı. Hem ikinci el ev ile ilgili tamirat benzeri sorunlardan kurtulmak mümkün oldu hem de bu aşamada fiyatları biraz daha makul seviyeye çekilebildi. Modern ev tasarımlarını hazır yapılmış olarak görebilmek ise alacağınız evi geleneksel mimari gibi görme şansı sundu.


Konteyner Ev ModelleriKAMPANYALI KONTEYNER EV FIRSATI!

Ev planları inşa edilmeden önce çizildiği için çok eski bir binanın günümüz modern çizgisinden oldukça uzak olacağından şüphe yok. Oysa yeni yapılara baktığımız zaman güncel bir iç görünüm, tasarımı etkileyici olan içi ve dayanıklı dış cephesiyle dikkat çekebiliyor. Projeleri ise her aileye ya da bireysel yaşama uygun olacak şekilde çiziliyor.


Ölçüleri her ne kadar ilk bakışta standart olsa da istediğiniz şekilde genişlemeye müsaittir. Bireysel yaşam için konteyner tasarımları 21 metrekareden başlamaktadır. Aynı şekilde 2+1 ev olarak kullanılabilecek tasarımlarda da 35 metrekare ve 42 metrekare seçenekleri oldukça cazip görünmektedir. Eklenecek bir modül ile hem metrekare sayısı hem de oda sayısı kolayca arttırılabilmektedir.


Kütahya Konteyner Ev fiyatları
Kütahya Konteyner Ev Kütahya Konteyner Ev Kütahya Konteyner Ev Kütahya Konteyner Ev Kütahya Konteyner Ev

En Pratik ve Hızlı Kuruluma Sahip Evler

Emlak piyasasının geldiği noktayı gördükten sonra ev nasıl yapılır diye merak edenler direkt olarak şirketimizle irtibata geçiyor. Ev yapımı konusunda engin tecrübemiz, kaliteli materyallerle yaptığımız üretim, lojistik çözümlerimiz ve montaj hizmetiniz buna sebep oluyor. İki katlı ev fiyatlarında bile ucuz fiyat garantisi sunduğumuzu ise vurgulamak gerek.


Artık ülkemizin her noktasında ulaşılabilir bir hizmet sunmaktayız. Bu sayede nakliye ve montaj sorunu yaşamadan ev fiyat listesinden size en uygun büyüklüğü ve bütçenize göre ödeme planınızı seçebilirsiniz. Konteyner ev Kütahya bu kapsamda yeni yaşam alanınız olarak şıklığı ve konforu 1 günlük montaj süresiyle size ulaştıracaktır.


Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail