PREFABRİK YAPILARDA TÜRKİYE’NİN DÜNYAYA AÇILAN MARKASI KARMOD

Karmod Prefabrik Yapı Teknolojileri, Hazır Yapı üretiminde uzun yıllara dayanan tecrübesiyle sektörün öncü markalarındandır. 1986 yılından günümüze hazır yapılar alanındaki deneyimi ile sadece yurtiçinde değil 5 Kıta 120 Ülke'de 900' den fazla projeyi tamamlamış durumda.

Bu başarının oluşmasında birçok unsur öne çıkıyor. Teknolojik yatırımlar, ISO standartlarında yapılan üretimler, inovasyon, profesyonel kadrolarla çalışmak bunlardan bazıları.

 

konteyner

 

Karmod, 21 bin metrekare kapalı alana sahip modern tesislerinde Dünya genelinde öne çıkan projelerin şantiye yapıları ile beraber toplu konutlar, acil yerleşim üniteleri gibi farklı yapıların üretimini gerçekleştirmektedir. Güven ve referans odaklı çalışma anlayışımız yurtiçi ve yurtdışında bizi birçok nitelikli markaya ve önemli projelere çözüm ortağı yaptı. Kalitemizle ürünlerimiz dünyada 120’nin üzerinde ülkeye ulaştı. Karmod, fonksiyonel ürünleriyle yaşam alanlarına birçok çözüm sunuyor. Büyük şantiye yapılarında kullanılan ve proje süresince devam eden çözümlerin yanı sıra kalıcı olarak kullanılacak çalışma ofisi ve konaklama ihtiyaçları da karşılanıyor.

 

Tamamlandığında tüm Avrupa’ya enerji sağlayacak Dünyanın en yüksek rezervli doğalgaz projesi Şahdeniz 2’nin şantiye yapıları, Irak’ın Başkenti Bağdat ve Kut şehirlerinde 7 ay gibi kısa sürede tamamlanan 10 bin kişinin yaşadığı 1884 konutla beraber sosyal tesis yapıları, Nijerya’da BM askeri kamp yapıları Karmod’un gerçekleştirdiği projeler arasında yer almaktadır.

 

Karmod’un Üretimleri:

  • Panel Sistem Prefabrik Binalar (Şantiye Yapıları, Ofisler, Ev ve Toplu Konutlar, Acil Yerleşim Üniteleri, Eğitim ve Sağlık Binaları, Askeri Yapılar)
  • Konteyner Yaşam Alanları
  • Modüler Yaşam Kabinleri
 

Karmod’u Farklı Kılan Özellikler:

  •  Projeleri tam zamanında tamamlamak, (Hızlı üretim, kısa sürede kurulum)
  •  Projelere sunduğu yüksek kalitede üretimlerini Satış Sonrası Servis hizmetleriyle desteklemek
  •  Çevre ve İş Güvenliği şartlarına üst düzeyde uyum
  •  Periyodik eğitimlerle çalışanlarına kazandırdığı uzmanlığın getirdiği başarıları birlikte paylaşmak
 

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail