Karmod Prefabrik Yapı Teknolojileri Kurumsal
PREFABRİKTE TÜRKİYE’NİN DÜNYAYA AÇILAN MARKASI KARMOD…
Hazır yapılar sektörünün ilk ve öncülerinden olan Karmod Prefabrik Yapı Teknolojileri İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. 1986 yılında kurulmuştur.
İlk gün Türkiye’den başlayan heyecan bugün, Burkino Faso’dan İngiltere’ye, Yeni Zelanda’dan ABD’ye dünyanın her köşesine ulaşmış durumda.Karmod Prefabrik Uretim Tesisleri Karmod Prefabrik Türkiye’nin 81 ilinin yanı sıra 4 kıtada ve dünyanın 80'i aşkın ülkesinde markalı ürünleriyle yer alıyor. Bu başarıda, müşteri odaklılık, kaliteden ödün vermemek, farklı iklim koşullarına uygun nitelikli üretim ve profesyonel kadrolarla çalışmanın payı büyük.
Karmod Prefabrik’in büyümesinde kuşkusuz referanslarının payı büyük. Gerek kamu gerekse özel sektörden birçok ulusal ve küresel markaya çözüm ortağı olmak markanın hep daha iyi yerlere taşınmasını sağladı. Yurtiçinde TBMM, TCDD, TRT, 1. Hava Komutanlığı, İTÜ, Boğaziçi Üniversitesi, İBB, Vakıfbank, Bakırköy Belediyesi çözüm ortağı olunan kamu kurumlarından sadece birkaçı. Soyak, Sur Yapı, Sinpaş, Ağaoğlu, Akfen, TAV Havalimanları ise inşaat sektöründe Karmod’un hizmet verdiği Türkiye’nin önde gelen markalarından bazıları.
Amerikan Hastanesi, Dedeman Otel, Doğuş Otomotiv, Dünya Göz Hastanesi, Garanti Bankası, Petkim, Opet, BP, Sabancı Üniversitesi ise Karmod’u tercih eden, sektörlerinde önde gelen markalardan bazıları. Karmod Kabin Uretim Tesisleri Prefabrik hazır yapılardan yaşam alanları dizayn eden Karmod, yeniden yapılanmakta olan Irak’ta 7 ay gibi kısa sürede 1884 konut ve sosyal tesislerden oluşan yaklaşık 10 bin kişinin yaşayabildiği bir yaşam kentini hayata geçirdi.
Büyük projelerin çözüm ortağı olmaya devam eden Karmod, BP’nin yürütücülüğünde Azerbaycan’dan Avrupa’ya taşınan doğalgaz projesi olan Şahdeniz -2- projesinin tüm şantiye yapılarını başarıyla tamamladı.
Karmod Prefabrik’in ürünleri arasında kaynaksız vidalı sistem teknoloji ile ürettiği tek katlı ve iki katlı prefabrik hazır evler, prefabrik şantiye yapıları, sosyal tesis binaları, yemekhaneler, eğitim binaları, acil yaşam üniteleri, hastaneler, ofis ve yönetim binaları, lüks metropol yaşam kabinleri ve polyester güvenlik kabinleri yer alıyor.
Karmod Prefabrik projelerini, Tuzla’da 21.500 m² alana kurulan modern üretim tesislerinde 250 kişilik profesyonel kadro ile gerçekleştirmektedir.

Sosyal Medya'da Karmod