Konya Prefabrik Ev

Karmod evleri uzun ömürlü ve uygun fiyatlara sizleri bekliyor

Farklı iklim özelliğine sahip illerimizde kullanılan prefabrik ev Konya ikliminde de güvenle kullanılabilmektedir. Karmod evleri yüksek izolasyonu ve uzun ömürlü yapısıyla kışlar sert, soğuk ve kar yağışlı, yazlar sıcak ve kurak geçen Konya şehir merkezi ile beraber Beyşehir, Ereğli, Cihanbeyli, Seydişehir, Çumra gibi ilçelerde de tercih edilmektedir. Akdeniz iklimi görülen Hadim ve Taşkent ilçeleri ve köyleri için bu iklim özelliğine sahip yapı modelleri hazırlanmaktadır.

Karmod olarak Konya’nın kar yağışı yüksek ilçe ve köyleri için çoğunlukla dik çatılı ev modellerimizi öneriyoruz. Çatı altı osb ve mebran kullanımı, yapı dış duvarına ekstra özel kaplama uygulamaları zor iklim şartlarında bile Karmod evlerinin izolasyonunu maksimum düzeye yükseltmektedir.

AVANTAJLI FİYATI İLE, BÖYLE EŞSİZ BİR EVE SAHİP OLABİLİRSİNİZ

prefabrik ev fiyatları

Konya’da konut tercihleriyle beraber verimli topraklara sahip ovalarında yer alan tarlalarda bağ evi planında oldukça ekonomik kolay kurulumlu evler de üretmekteyiz. Prefabrik hazır evler uzun ömürlü yapısıyla beraber kısa sürede usta gerektirmeden Karmod uzmanlarınca kurulumuyla müşteri açısından bakıldığında büyük avantajlar içermektedir. Modern tesislerde bant sisteminde kaynaksız vidalı teknoloji ile demonte üretim yapılan evler her ünitesiyle kurulum yerine sevk edilerek Karmod ekiplerince montajlanmaktadır. Tek katlı ve iki katlı çok sayıda fonksiyonel kullanımda konut üretimi gerçekleştiren Karmod’un yapıları büyüklüğüne göre 3 ila 10 gün içerisinde kurulum yapılabilmektedir.

Müşteri beklentileri de dikkate alınarak tasarım uzmanlarınca hazırlanan ev modellerimiz estetik yapıyla beraber konforlu ferah mekanlar sunan fonksiyonel kullanımda farklı planlarda üretilmektedir. Evlerimizin dış duvar sisteminde toplam 10 cm kalınlıkta çift taraflı çimentolu yonga levha kullanarak hazırlanmaktadır. İç duvarlar standart olarak 6 cm kalınlıkta olup opsiyonel olarak 10 cm kalınlıkta hazırlanabilmektedir. Bina ana giriş kapısında çelik kapı kullanılmakta olup iç kapı sisteminde diğer yapılarda olduğu gibi amerikan panel sistem tedcih edilmektedir. Pencere sisteminde birinci kalite ısıcamlı pvc doğrama kullanılmaktadır.

Çok sayıda üstünlüğe sahip Karmod evlerine şaşıracağınız ekonomik fiyatlarla sahip olmanız için size en yaın satış ofisimizle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail