Konya Konteyner Ev

Konya verimli ovasının sunduğu avantajla tarımda olduğu kadar sanayideki gelişimiyle de dikkat çekiyor. Öyleki makina alanında geliştirdiği teknolojilerle Dünya ile yarıştığı üretimlere sahip. Gerek tarım alanlarında kullanılan yapılar ve gerekse büyüme ve gelişmenin doğal sonucu olarak ortaya çıkan yeni projelerin şantiye yapı tercihlerinde Konteyner Konya için önemli bir yapı modeli.

Konteyner verimli topraklarda bir bağ evinde konut olarak kullanılabilirken, diğer tarafta şehri büyüten endüstriden konuta büyük projelerin şantiye yapı tercihi oluyor. Böylece güvenli modüler yapı modeli konutla beraber, yönetim ofisi, ofis, iş güvenliği çalışma ofisi, satış ofisi, yatakhane, yemekhane, revir, çamaşırhane, depo, bekleme salonu, mescit, wc duş ünitesi gibi çok saıyada mekan alternatifi olarak kullanılmaktadır.

 

konteyner

Modern tesislerde kaynaksız vidalı geçmeli sistem teknoloji ile üretilen Karmod Yeni Nesil Konteyner Konya için de önemli avantajlara sahip. Ürün kalitesinden izolasyona, uzun ömürlü yapı modelinden ekonomik fiyatlara çok sayıda avantaj Yeni nesil üründe bir arada.

Kullanıma hazır fabrika sevk modelinin yanı sıra 1 tıra 8 adet demonte sevkiyatla nakliyede büyük avantaja sahip. Normalde bir tırla maksimum 2 ürün sevk edilebilirken aynı taşıma şartlarında 8 ürünün sevki nakliye açısından düşünüldüğünde küçüksenemeyecek önemli bir avntaj. Ürünlerimiz demonte sevk sonrası uzman ekiplerimizce yerinde kullanıma hazır olarak kurulum gerçekleştirilmektedir.

Paslanmaz metal karkasa sahip konteyner modellerimiz sandviç panel duvar ve çatı sistemleriyle benzerlerinden üstün özelliklere sahiptir. İzolasyonu ile kolay iklimlendirme yapılabilmektedir.

YENİ NESİL DEMONTE KONTEYNER TANITIM VİDEOSU

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail