Prefabrik Konut Planları

Konut Planları  ve Konut Projeleri görebilirsiniz

Sizede ailenizle huzurlu ve mutlu ortamlar ihdiyacınız var onun için mükammel ve sağlam depreme dayanıklı evler üretiyoruz

Yerleşim konut planlamamızın olmaması, yarın yapacağımız yada yaptıracağımız betonarme veya farklı bir ev veya villa ortamının yol yapımı, su kanalı yapılması, elektrik altyapısı düzenlenmesi gibi durumlarda canınızı sıkar. 

Gerekirse arsanıza inmeleri ve belli bir alanı işgal etmeleri gerekir. Prefabrik konut evler de bu gibi durumlarda canınızı sıkan hiçbir husus olmaz. Gerekirse zemini uzatırsınız ve evinizi o konum üzerinde farklı bir yere taşırsınız. 

İlerleyen dönemde evinizi veya villanızı büyütmeniz gerekirse büyütebilir, üstüne kat çıkabilir yada her türlü opsiyonu kendi lehinize kullanabilirsiniz. Çelik konstrüksiyon yapılar taşıyıcı sistem olarak kullanıldığından ve tarafımız bunu kaynaksız yapı teknolojisi ile birleştirdiğinden, demonte özelliğine sahip bir yapı olur. 


Gelecek nesile hitap eder ve kolayca, zahmetsizce ve masrafsız bir şekilde demonte edilerek üzerinde oynamalar yapılabilir. Hatta prefabrike villa veya prefabrik evinizi bir yerden başka bir yere kolayca taşıyabilir, orada olmasını sağlayabilirsiniz.

Bu anlamda sadece bir arsanızın olması sorununuzu çözmenize kesinlikle yeterli olacaktır arsa sizde konut planı ve projesi bize aittir
Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail