Konteyner

Konteyner seri üretimi, hızlı kurulumu, kalitesi ile beraber en önemlisi uygun ekonomik fiyat avantajları ile şantiye yapılarından ofise, devlet binalarından eve kadar çok sayıda yapı modeli olarak tercih edilmektedir. Yapı modeli, özellikle deprem, yangın, sel gibi istenmeyen tabi afetler sonrası ve savaş gibi nedenlerle ortaya çıkan mültecilerin barınma ihtiyaçlarında hızlı çözüm sunmaktadır. Binlerce insanın yaşayacağı acl yerleşim üniteleri konteynir yapı modeliyle günlerle ifade edilebilecek kısa sürelerde kullanıma hazır kurulum yapılabilmektedir. Bu durumlar için üretilen konteynır, acil geçici yerleşim ünitesi olarak ifade edilse de özellikle Karmod kalitesiyle duvar ve çatı panelleri sandviç panel sistemle üretilen yapılar yüksek izolasyona sahip olup uzun ömürlü yapı sınıfında yer almaktadır.

Konteyner ana taşıyıcıları şase olarak adlandırılan metal karkastan oluşmakta olup Karmod üretimleri vidalı sistemle deprem bölgelerinde son derece güvenli olarak imal edilmektedir. Odaları, wc duş ünitesi, mutfak evyesi, elektrik ve su sistemleri kullanıma hazır olarak sevk edilmekte olup kullanım yerinde ana şebekelere elektrik ve su bağlantısı yapılarak hemen kullanıma başlanabilir.

Karmod standart konteynır modelleri 3x7 ve 2,40x6 mt ölçülerinde iki farklı tarzda üretilmekte olup her bir ölçüde 20’ye yakın fonksiyonel kullanımla farklı planda tasarımlar yer almaktadır. Üniteler tümüyle vidalı sistemli hazırlanmakta olup büyük inşaat projelerinin ofis, yatakhane, yemekhane, laboratuvar, wc duş üniteleri gibi ihtiyaçları için tek katlı veya 3 kata kadar çok katlı birleşimli konteynır modelinde üretim yapılmaktadır. Yapılarımızın şantiye yerleşkeleriyle beraber diğer kullanım yerleri arasında satış ofisleri, evler, acil yerleşim üniteleri, wc duş üniteleri, okul ve hastane yapıları gibi çok sayıda farklı kullanım alanı bulunmaktadır.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail