Şantiye ve Ofis Konteyner

Büyük projelerin Şantiye ve Ofis yapılarının ilk tercihi olmak…

1986 yılından bugüne üretim tecrübemiz, uluslararası standartlarda yüksek üretim kapasitemiz ve geliştirdiğimiz yeni nesil vidalı panel sistem yüksek dayanımlı konteyner yapılarımızla dünyanın 70’i aşkın ülkesinde büyük projelerin şantiye ve ofis yapılarının ilk tercihi olduk. 

Dünyanın tespit edilebilen en yüksek rezervli doğalgaz kaynağı olan Azerbaycan Bakü’deki BP Şahdeniz 2 projesinin yönetim ofisinden teknik ekip ofislerine, yatakhaneden yemekhaneye, dinlenme ve eğlence alanlarından wc duş ünitelerine kadar şantiye yapılarının tamamına Karmod olarak imza attık. Kazakistan’dan Libya’ya, Senegal’den Kongo’ya, Irak’tan İsviçre’ye, Türkmenistan’dan Türkiye’ye inşaattan yol yapıma, madencilikten santral inşaatlarına bir çok şantiye kompleksini gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye devam ediyoruz.. 

Yüksek teknoloji ile yeni nesil vidalı sandwich panel sistemle üretilen konteyner yapılarımız 60 mm duvar, 120 mm çatı kalınlığı ile maksimum izolasyonda olup bir çok üstün özelliklere sahiptir. 

Karmod birleşimli sistemle tek katlı veya çok katlı olarak üretimini gerçekleştirdiği ofis ve şantiye yapıları çalışma ofisleri, işçi kampıyerleşkeleri, yatakhaneleryemekhanelerwc duş üniteleri, uluslararası spor ve turizm organizasyon yapıları, spor tesisleriaskeri tesis yapıları, değişik kullanım alternatiflerine göre farklı planlarda hazırlanmaktadır. Uluslararası standartlarla kısa sürede projelendirme, üretim ve montajla beraber bütçe avantajları şantiye ve ofis konteyner yapılarımızın en önemli üstünlüklerini oluşturmaktadır.

Sosyal Medya'da Karmod