Metropol Konteyner
Modern Şehir Mimarisinin Tercihi Metropol Konteyner
Karmod Metropol Konteynerler şehrin dokusuna uyum sağlayan modern tasarımda üretilmiş estetik konteyner çeşididir. Karmod’un Ar-Ge çalışmalarının ürünü olan metropol konteynerler metal karkas yapısı ile, üzerine her türlü kaplama imkanı sunan, bulunduğu ortama kalite katan modern görünümlü estetik yapılardır. Metropol konteynerlerde metal karkas üzerine taşonit yalıpan kaplama, ahşap kaplama, alüminyum kompozit kaplama, siding kaplama gibi farklı kaplama çeşitleri isteğe bağlı olarak uygulanabilmektedir.

Metropol konteynerlerde duvar arası kullanılan izole straforla ısı ve ses izolasyonu maksimum seviyededir. Metal kullanımı ve kalın duvar yapısıyla metropol kabinler son derece güvenli yapılardır. Metropol konteynerler isteğe bağlı olarak çelikkapı da kullanılabilmektedir.
Karmod metropol konteyner güvenlikten satış ofisine, büfeden dinlenme alanlarına, bilet satış noktalarından gazete bayilerine kadar bir çok ihtiyaca uygun olarak üretilmektedir. Sosyal tesisler, piknik alanları, parklar gibi genel kullanıma açık alanlarda metropol konteynerler çevreci estetik görünümlü WC çözümü olarak ta tercih edilmektedir.

Metropol Estetik Konteyner Çözümleri
Sosyal tesisler, piknik alanları, parklar gibi genel kullanıma açık alanlarda metropol konteynerler çevreci estetik görünümlü WC çözümü olarak tercih edilmektedir.

Sosyal Medya'da Karmod