Demonte Konteyner - Yeni Nesil

Kolay Nakliye Hızlı Kurulum Demonte Konteyner

Dünyanın neresinde olursa olsun büyük projelerin şantiye yapı kompleksleri uluslararası nakliye standartarında kolayca taşınabilen Karmod Demonte Konteyner modeliyle kısa sürede kolayca kurulabilmektedir. Karmod demonte konteyner modern tesislerde uluslararası kalite standartlarında demonte paket sistem teknoloji ile tüm üniteleri hazır olarak üretilmektedir.

Demonte konteyner modelimizin ana karkas yapısı vidalı sisteme sahip olup, duvar ve çatı birleşenleri sandwich panel özelliğiyle yüksek izolasyonludur. Geniş alanlı şantiye çözümlerinde demonte konteyner birleşimli özellikte tek katlı veya çok katlı birleşenli yapıda projelendirilip üretilmektedir.

Dünya genelinde projeler gerçekleştiren büyük inşaat firmaları, BP, Shell gibi petrol – doğalgaz arama ve çıkarma faaliyeti gerçekleştiren şirketler, maden çıkarma şirketleri, yol ve havaalanı yapım şirkteleri ekonomik nakliye ve fiyat avantajları açısından demonte konteyner modelini yoğun olarak tercih etmekteler.

2,30x5,95 mt. ölçüsünde üretim yapılan Karmod demonte sistem ürünlerimiz karayolu taşımacılığı ile 10 adet deniz konteyneri taşımacılığı ile 8 adet yükleme yapılıp taşınabilmektedir. Kapıdan pencereye tüm üniteleriyle paket olarak sevk edilen demonte ürünlerimiz kolaylıkla kullanıma hazır kurulum yapılabilmektedir.

konteyner

Sosyal Medya'da Karmod