Konteyner Yemekhaneler
Karmod yeni nesil konteyner yemekhaneler işçi şantiye ortamlarıyla beraber sosyal tesis yapılarına pratik yemekhane çözümleri sunuyor. Vidalı demonte birleşimli üretim sistemine sahip Karmod konteyner yapılar teknolojik hatta kısa sürede imalatı ve kısa sürede kullanıma hazır kurulum avantajı ile öne çıkıyor.
Uluslararası yemekhane standartları yansıtılarak özenle tasarlanan projelerimizde yemek salonu, mutfak, kiler, havalandırma sistemi, masa yerleşim alanları, yemek sunum tezgahı, cihazlar için elektrik sistemi ve lavabolar ergonomik kullanımda hazırlanmaktadır.
Kurulacak mekan özelliği ile beraber kullanacak kişi sayısına göre tek katlı veya üç katlı olarak planlanan yapılarımız işçi şantiye yerleşkeleri başta olmak üzere okullar, hastaneler, spor ve turizm tesisleri, restoranlar, sosya tesisler, askeri tesisler ve acil yerleşim mülteci kampları gibi çok sayıda ihtiyaca cevap verecek nitelikte imal edilmektedir.
Benzerlerine göre çok sayıda üstün özelliğe sahip Karmod yeni nesil konteyner yapılarımızın çatısında Dünyada ilk kez 125 mm kalınlıkta sandwich panel kullanılmıştır. 50 mm duvar sandwich panel kalınlığı ile yapılarımızın tamamı maksimum izolasyona sahip olup yüzde 60’lara varan oranlarda enerji tasarrufu sağlamaktadır. Tam demonte vidalı sistemiyle kısa sürede kurulum özelliğinin yanı sıra yapının ihtiyaç halinde başka bir mekana taşınarak defalarca kurulum yapılmasına imkan sunmaktadır.

Sosyal Medya'da Karmod