Karmod Konteyner Üstün Özellikleri

Konteyner Teknolojilerimiz

Konfor:

Ürettiğimiz konteynerlerin tavan kalınlığı 125 mm’dir. Piyasada satılan standart konteynerlerin tavan kalınlığının 50 mm olduğunu düşünürsek, ürünlerimizin yalıtım oranı çok daha fazla olacaktır. Standart konteynerlerdeki klima ve ısıtıcılar, yalıtımın düşük olması sebebiyle sürekli çalışmak zorundadır. Üretimini yaptığımız konteynerlerde ise ısı yalıtımı yeterli olduğundan böyle bir zorunluluk yoktur. Bu sayede cebiniz de yanmaz, tasarruf elde edersiniz.  Ürettiğimiz konteynerlerdeki duvar panelleri 50 mm kalınlığındadır. Standart panellerde bu kalınlık 40 mm’dir, bu da yalıtımda ciddi bir kaybın sebebidir.

 

Konteyner ürünlerimizin bütün aksamları galvaniz sacdan imal edilmiştir. Standart konteynerlerin şaseleri yaş boya ile boyanırken, bizim ürettiğimiz konteynerler otomotiv boya teknolojisi ile boyanmıştır. Bu da, konteynerin ilk günkü gibi canlı ve parlak renklere sahip olmasını sağlar.

 

Standart konteynerlerde muşamba benzeri malzemeler kullanırken, bizim kullandığımız 2,5 mm kalınlığındaki mineflo, Avrupa menşeili olup birinci sınıf kalitededir.  Ayrıca her konteyner için özel olarak üretilir, konteyner içerisine tek parça olarak yerleştirilir. Zemine özel yapıştırıcısıyla uygulanır, yırtılmadan uzun süre kullanılabilir.

Bütün aksamları galvaniz sacdan üretilen konteynerlerimizde, kutu profil ve siyah sac kesinlikle kullanılmamıştır. Zeminde kullanıldığı zaman çok daha fazla çürüyen kutu profil ve siyah sac, aynı zamanda çok çabuk paslanır.

Tavanda da sandviç panel kullanıyoruz. Birbirine kenetlenmiş panellerden oluşan bu sistemde, çift dikiş sayesinde su sızdırmazlığı en üst seviyede tutulmaktadır.

 

Emniyet:

Standart konteynerlerin tavanlarında, tavan sac yerine PVC lambri kullanılır. PVC lambriler hem sağlığa zararlıdır hem de yangında söndürülmeleri çok zordur. Bizim üretimimiz olan konteynerler ise yangına karşı son derece emniyetlidir. Avrupa standartlarında iş güvenliğine uygundur. Ayrıca, ürünlerimizde kullanılan elektrik malzemeleri de oldukça kalitelidir. Ürünlerimizdeki prizler ve lambalar için ayrı sigortalar kullanılmıştır, bu sayede sadece bozulan kısım arızalanır. Standart ürünlerde ise tek sigorta vardır. Bir sorun olduğu zaman bütün sistem arızalanır.

 

Ürünümüzü alıp uzun yıllar kullanabilirsiniz. Konteynerlerimizin içerisinde geçirilen süre boyunca, siz ve personeliniz her daim güvende olurlar. İşiniz bittiği zaman da bir değer kaybınız olmaz, değerinde satarsınız.


 


 

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail