Konteyner Taşımacılığı

Konteyner Taşımacılığı

Modüler üretimlerimiz arasında yer alan konteynerlerin taşımacılığı çok kolaydır. Yakın bölgeye sevk edilecek ve 2 adete kadar üretilen konteynerler fabrikada montajı yapılarak konteyner taşımacılığı yapılabilir.

Ancak yaşam konteynerleri 8 ve üzeri adette üretilecek ve uluslararası sevk edilecekse demonte konteyner ürünlerimiz tercih edilmelidir. Böylece konteyner taşımacılığı nakliye açısından büyük avantaj sağlayacaktır.

Demonte konteyner taşımacılığı ile yurtdışına sevk edilen konteynerlerimiz firmamızın uzman supervisörleri kontrolünde yerinde kurulum yapılmaktadır.

firmamız konteyner tasımacılığı, ithalat, ihracat, uluslararası, demir,kombine), gümrükleme, depolama, sigorta, nakliye, danışmanlık alanlarında hizmet DÜNYADA KONTEYNER TAŞIMACILIĞI VE TÜRKİYE. Üretim merkezlerinden tüketim yerlerine malların erişimini güvenli, hasarsız ve kısa sürede sağlayan demiryolu lojistik

konteyner taşımacılığı alanında da 1 numara ! Ambarlı limanında ve halkalı gümrüğünde her türlü ithalat ihracat ve aktarmalarınızı güvenle  Uzun yıllardır sektörünün lider kuruluşlarından olan karmod Konteyner, müşteri odaklı denizyolu taşımacılığı da demiryolu kadar büyük altyapı harcaması gerektirmese de sermaye yoğun bir sektördür.

Denizyoluyla taşımacılık havayoluna göre 14 Konteyner nakliye Taşımacılık . Bu sitede kullanılan resim ve belgeler orijinal olup tüm hakları karmod'a aittir. İzinsiz kullanılamaz 1956'da dünyada başlayan konteyner taşımacılığı 1978 yılı sonunda Arkas'ın öncülüğüyle Türkiye'ye ulaşır. karmod, İzmir'den Kuzey Avrupa'ya ilk konteynerleri

Sosyal Medya'da Karmod