Modüler birleşimli, hızlı üretimli ve pratik kurulumlu yapı sınıfının en avantajlı ürünleri arasında yer alan konteyner projesi çok farklı amaçlar için kullanım özelliği ile öne çıkıyor. Başta inşaattan yol yapıma, enerjiden madenciliğe küçükten büyüğe çok sayıda yapı projesinin şantiye işçi yerleşkesi bina tercihinde ilk sırada yer alan konteyner yapı projesi hızlı kurulum gerektiren acil yerleşim ünitelerinde mesken amaçlı çözüm sunuyor.

Ünite unite eklenebilir özellik konteyner yapı modelinin öne çıkan en önemli üstünlüğüdür. Yine tam demonte sistemin getirdiği avantajla yurtiçi veya uluslararası taşımacılık standartlarında ürün kolayca transfer edilebilmektedir. Vidalı ve geçmeli hazır paket sistem yerinde yapının çok kısa sürede kullanıma hazır  kurulum kolaylığı vermektedir.

Dünya genelinde konteyner projeleri gerçekleştiren Karmod ana taşıyıcı şaselerini tamamen paslanmaz metallerle kaynaksız vidalı sistemle üretmekte olup yüksek ısı ve ses izolasyonu için yapının duvar ve çatı panellerinde sandviç panel sistemi kullanmaktadır. Yapı bu özellikle hızlı üretim, taşıma kolaylığı ve çok kısa sürede hızlı kurulum avantajına sahiptir. İnşaattan enerjiye madencilikten havalimanı yapımına Dünyanın önde gelen projelerine konteyner şantiye yapıları üreten Karmod iyi organize olmuş sekronize ekipleriyle büyüklerin konteyner projesi tercihi.

 

Sosyal Medya'da Karmod