Konteyner Kent Üretimimizle Depremzelerin yaralarını sarıyoruz

Her bölgesiyle deprem kuşağında bulunan ülkemizde sık sık yıkıcı depremlerle maruz kalıyoruz. Malesef her defasında can kayıpları yaşıyoruz, çok sayıda yaralımız oluyor. Bin bir hayalle sahip olduğumuz evlerimiz yıkılıyor, evsiz kalıyoruz. Karmod olarak uzmanlığımızla hızlı üretimli, Türkiye’nin her bölgesine kolayca sevk edilebilen konteyner kentleri hızla kuruyoruz.

 Sağlıklı, yüksek izolasyonlu, güvenli üretimli konteyner kent yapılarımızla depremzedelere kendilerini evlerinde hissederek mağduriyetlerini giderecekleri geçici konutlar hazırlıyoruz.

 

 Resmi kurumlarla gerçekleştirilen alt yapı organizasyonu sonrası ürettiğimiz konteyner ev ünitelerini sahaya sevk ederek uzman ekiplerimizle çok kısa sürelerde kullanıma hazır kurulumlarını gerçekleştiriyoruz. Evleri hasar gören depremzedeler hazırlanan konteyner kente yerleştirilerek geçici konaklamaları için sıcak yuvalara kavuşuyorlar.

Yeni nesil üretim teknolojisine sahip tamamen sandviç panel sistemli çok kolay ısıtılabilen 1+1, 2+1 planlı konteyner evlerimizle binlerce aileye çok kısa sürede sosyal donatılarıyla beraber geçici konteyner kent konaklama merkezlerini hazırlayıp kullanımlarına sunuyoruz. Hızlı kurulumlu bu evlerde çetin geçen ağır kış şartlarında bile onlara sıcacık aile ortamını bulacakları evler hazırlıyoruz.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail