Mülteciler için konteyner kent kuruyoruz

Hızlı üretimi, kısa sürede kurulumu ve her türlü iklim şartlarında yüksek izolasyon içeren konteyner kent yapıları üretiyoruz. Deprem, sel, yangın, volkanik patlamalar gibi doğal afetlerin getirdiği zorunlu göçlerle beraber savaş gibi istenmeyen durumlarının yol açtığı mülteci ilticalarında ortaya çıkan konut açığının kısa sürede kapatılmasında üretimini gerçekleştirdiğimiz prefabrik ve konteyner mülteci kamp yapıları sorunun çözümünde büyük kolaylık sunuyor.

Sandviç panel modüler demonte yapı modelimizle binlerce sığınmacının yaşayacağı mülteci konteyneri kampları günlerle ifade edilen zaman diliminde hızlı kurulum özelliği taşıyor. Kaynaksız vidalı ve geçmeli yapı modeliyle modern üretim tesislerimizde ön üretimli hazırlanan yapılarımız uluslararası standartlarda kolay nakliye avantajına sahiptir. Paket sistemle yerine ulaşan yapılarımız iyi organize olmuş uzman ekiplerimizce çok kısa sürede hızlı kullanıma hazır kurulum yapılarak mülteci konteyner kent olarak teslim edilmektedir.

Özellikle Suriye iç savaşı nedeniyle mağdur olup Türkiye ile beraber diğer ülkelere iltica eden Suriyeli sığınmacılara sağlıktı ortamlarda iyi bir hayat sürecekleri çok sayıda mülteci kampı ürettik. Prefabrik ve konteyner yapılarımızın tamamı uluslararası kamp standartlarının üzerinde kaliteye sahip olup Birleşmiş Milletler ( BM ), UNICEF gibi uluslararası kuruluşlarla beraber bağımsız çalışan çok sayıda  insani yardım kuruluşuna çözüm ortağı oluyoruz.

Sosyal Medya'da Karmod