Konteyner İstanbul

Konteyner İstanbul şantiye ortamlarının en çok tercih ettiği işçi kampı yaşam üniteleri arasında yer almaktadır. Ofisten laboratuvara, yatakhaneden yemekhaneye, eğitim salonlarından tuvalet duş ünitelerine kadar çok sayıda farklı konteyner modeli yer almaktadır.

Uluslararası standartlarda üretim anlayışı ile ürünleri 80’in üzerinde ülkeye ulaşan Karmod Konteyner İstanbul’un dev yapı projelerinin de tercihi oldu. Tamamlandığında yılda 150 milyon yolcu transfer kapasitesiyle Dünyanın en büyüğü olacak İstanbul 3. Havalimanının işçi şantiye yapılarını Karmod üretti. İstanbul Kemerburgaz’da Akpınar ve Yeniköy köyleri arasında inşa edilmekte olan ve ilk etabı 29 Ekim 2017’de hizmete girecek olan havaalanı inşasında çalışacak personel için Karmod’un ürettiği yapılar arasında yönetici ofisi, teknik ofis, yatakhaneve yemekhane, çamaşırhane, kantin, wc duş üniteleri, laboratuvar, çok amaçlı depolar gibi yaşam alanları yer alıyor.

Yine tamamlandığında Anadolu yakasının en gözde yaşam alanları arasında gösterilen Emlak Konut’un Kartal’daki arazisi üzerinde yükselen DAP Marina İstanbul projesinin konteyner ofis, yemekhane ve yatakhane yapılarını Karmod üretti. 1 ay gibi kısa sürede üretilip kurulan yapı kompleksinde her biri 3 kattan oluşan 3 ayrı blok yer alıyor. Yemekhanesinde aynı anda 600 personel yemek yiyebiliyor.

Başakşehir’de yükselen Kiptaş Vaditepe konut projesi, Emlak Konut Hoşdere konut projesi, Bakırköy Towers ticari işyeri ve konut projesi, Kartal Safi Espadon gibi dev projeler Karmod’un gerçekleştirdiği Konteyner İstanbul şantiye yapı komplekslerinden bazıları arasında sayabiliriz.

Sosyal Medya'da Karmod