Konteyner Ev Fiyatlari Ve Modelleri

Otuz yılı aşkın süredir Konteyner ev sektöründe hizmet veren Karmod  müşteri odaklı pazarlama stratejisiyle, kişiye özel evler üreterek müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Evlerimiz, Türkiye’nin her bölge iklim şartlarına uygun üretilen konteyner evlerimizle pratik hazır ev çözümü sunulmaktadır. Deprem kuşağında olan ülkemizde meydana gelen üzücü depremler, sel ve doğal afetler sonrasında ortaya çıkan acil konut ihtiyacında en ideal çözüm olmaktadır.  Tatil bölgelerinde kurulum pratikliği ve kullanıma hazır özelliğiyle konteyner ev yoğun oarak tercih edilmektedir.

Demonte özellikle kurulum hızı, kullanıma hazır mobil yapısı, kolay nakliyesi, depreme olan dayanıklılığı, ergonomik kullanım özelliği en önemlisi sunduğu ekonomiyle konteyner ev fiyatlarının cazip oluşu ürüne olan ilgiyi artırmaktadır. Konteyner ev modellerimiz tek katlı veya iki katlı değişik boyutlar ve ölçülerde tasarlanıp üretilmesi de müşterinin ev modeline ilgisini daha da artırmıştır.

Karmod konteyner ev mobil özelliğiyle ruhsat sorunu olmayan yapılardır. Modüler olmasından dolayı taşınabilir özellikte olduğu için konteyner ev istenilen büyüklükte özel projelendirilerek, kullanım yerine göre fabrikada veya yerinde kullanıma hazır montajlanabilmektedir. Karmod Konteyner ev teknolojisiyle anahtar teslimi olarak üretilerek maksimum genişlikte ferah mekanlar sunan evlerimiz 21 m2, çiftli 42 m2 veya üçlü konteyner ünitesi birleştirilerek 61 m2 gibi alternatifli ölçülerde hazırlanabilmektedir.

Karmod konteyner ev;sandviç panel duvar ve çatısıyla yüksek izolasyona sahip olup, çift ısıcamlı pencereleriyle de izolasyonu artırmaktadır. Oda bölmeleri, Wc duş sistemi, amerikan panel iç kapıları, elektrik ve su tesisatlarıyla kullanıma hazır özelliktedir. Üretimini yaptığımız Konteyner evlerimiz uzun ömürlü olmasının yanı sıra bir çok belediyede imar izni gerektirmemektedir. Köyünüzde, arsanızda ve tatil bölgesinde yazlık ev olarak kullanabilirsiniz. Modüler konteyner ev yapısıyla başka bir mekana kolaylıkla vinçli kamyon ile sevk edilebilmektedir.

Konteyner ev yapı ruhsatı gerektirmediği için en çok tercih edilen ilerimiz, Sakarya, Trabzon, İzmir, Tekirdağ ile beraber Çorlu ilçemiz olmuştur. Konteyner Ev fiyatlarımız ve modellerimiz konusunda en çok talep aldığımız illerimiz Antalya, Kocaeli, Sakarya, Muğla, Ankara, Eskişehir, Bursa ve Düzce ilerimiz başta gelmektedir.

Sosyal Medya'da Karmod