Koğuş

Uluslararası yaşam alanı standartları esas alınarak planlanıp üretilen koğuş yapılarımız çok farklı alanlarda kullanılmaktadır. Özellikle inşaat ve yapı projelerinin işçi yerleşkelerinde yoğun olarak tercih edilmektedir. Yapılarımızın bu alanda tercih edilmesini sağlayan en önemli avantajlar arasında kısa sürede projelendirilmesi, yüksek yapı güvenliğinde hızlı üretim, çok kısa sürede kurulum, ekonomik fiyat ve defalarca sökülerek başka yerlerde kurulum imkanı sunma özelliklerini sayabiliriz. Prefabrik sektöründe 1986 yılından bugüne uzmanlık, teknoloji ve satış sonrası destek üstünlüklerini de yukarıdaki avantajlara ekleyen Karmod, Türkiye ile beraber Dünyada çok sayıda büyük projenin şantiye işçi kamplarında ilk tercihi oldu.

Prefabrik ve konteyner modeliyle üretilen koğuş yapılarımız yapı projelerinin yanı sıra askeri tesisler, uluslararası askeri organizasyonlar (NATO, BM Barış Gücü v.b.), öğrenci yurtları, cezaevi koğuşyapılanında da tercih edilmektedir. Afrika gibi sıcak iklime sahip ülkelerde prefabrik ve konteyner dışında çok daha ekonomik yapı modeli olarak kabin ürünlerimiz koğuş olarak tercih edilmektedir. Nijerya BM Barış Gücü Kabin kampları, Senegal ve Eritre maden ocağı işçi yerleşkelerinde olduğu gibi.

Modüler birleşimli yapılarımızın tamamı Karmod uzmanlığı ile tasarlanarak teknolojik hızlı üretim ve kurulumla kullanıma hazır teslim edilmektedir.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail