Kocaeli Konteyner Ev

İstanbul’un yanıbaşında yer alması nedeniyle ekonomik bütçelerle konut sahibi olmanın güçleştiği ilimizde çok cazip Konteyner ev fiyatları Kocaeli’de kolay ev sahibi olmak için önemli bir alternatif. Demonte birleşimli yapı modeliyle 21 metrekareden başlayarak 150 – 200 metrekarelere varan büyüklükte tek katlı veya iki katlı konteyner ev sahibi olmak Karmod’la hem çok kolay hem de çok ekonomik.

Tuzla Orhanlı’da yer alan modern üretim tesislerinde hazırlanan evlerimizin çok yakında yer alan Kocaeli’ye nakliyesi çok kolay. Demonte olarak kullanım yerine sevk edilen evlerimizi Karmod ekiplerince çok kısa sürede kullanıma hazır kurulumla teslim edilmektedir. Gebze’den Karamürsel’e, Kartepe’den Kandıra’ya, Darıca’dan Gölcük’e eviniz bir saat kadar yakın mesafede.

 

konteyner

Benzerlerine göre çok sayıda üstünlüğü bulunan Konteyner evlerimiz ihtiyacınıza göre 1+1, 2+1, 3+1 gibi çok sayıda alternative planda hazırlanmaktadır. Demonte üretilen yapı yerinde çok kısa sürede kurulmaktadır. Yapılarımızın bir diğer özelliği üretimde kullanılan vidalı geçmeli yapı sistemi ile istendiğinde sökülerek başka mekanlara kurulum yapılabilmektedir.

Birazda yapı modelinin üstünlüklerinden bahsedelim. Yapı ana karkasında paslanmaz galvaniz sac metal aksam kullanılmakta olup boyamasında otomotiv sektöründe kullanılan boyama teknolojisi ile gerçekleştirilmektedir. Yapının duvar ve çatı panellerinde 5 cm kalınlıkta sandviç panel kullanılmaktadır. Çatıda opsiyonel olarak bu kalınlık 12,5 cm olarak ta hazırlanmaktadır. Çatı panel birleşimlerinde özel kenet sistemiyle sızdırmazlık sağlanmıştır. Konutlarda ekstra olarak normal konutlarda olduğu gibi çatı örtü sistemi de kullanılmaktadır.

Uzun ömürlü yapısı, iyi izolasyon sağlanmış üretim sistemi ve en önemlisi ekonomik ev fiyatlarıyla Karmod konteyner ev memnuniyetiniz için özel hazırlandı.

YENİ NESİL DEMONTE KONTEYNER TANITIM VİDEOSU

Adana Bursa Gaziantep Kayseri Mardin Samsun
Ankara Denizli Hatay Kocaeli Mersin Şanlıurfa
Antalya Diyarbakır İstanbul Konya Muğla Tekirdağ
Aydın Erzurum İzmir Malatya Ordu Trabzon
Balıkesir Eskişehir K.Maraş Manisa Sakarya Van
Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail