Yaşamak istediğiniz evin oldukça modern bir tasarıma sahip olmasını ister miydiniz? Konteyner ev Kocaeli içerisinde size bu imkânı tanıyor. Firmamız yıllardan beri yükselişini sürdüren emlak fiyatları için daha uygun fiyatlara çözümler üretiyor. Sonucunda da satılık ev ilanlarında bulunan eski evlerin yerine yepyeni sıfır evlere sahip olabiliyorsunuz.Son derece yeni tasarlanmış olan yalıtım malzemeleri sayesinde tüm hava koşullarında mükemmel bir izolasyon sağlanabiliyor. Firmamızın özellikle malzeme kalitesi bakımından önemli atılımları bulunuyor. Hazır konteyner ev tercihi yapmak için fiyatları bile önemli bir kıstas olabiliyor. Ancak uzun ömürlü olması bunlar arasında ayrı bir öneme sahip. Bilhassa 2.el ev fiyatları eski ve tamirat gerektirmesine rağmen çok yüksekken mantıklı seçimin bu olduğu aşikâr.


Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Konteyner Ev Fiyatları

Fiyatları kıyaslarken birden fazla seçenek görmek mümkün oluyor. Öncelikli olarak 2.el ev fiyatları size üzerinde değişiklik yapamayacağınız, özelleştiremeyeceğini ve tadilat zorunluluğu yaratan bir ev sunar. Bunu çok büyük bütçelerle sunmasının yanında ikinci el ile kıyaslandığında bunların hiçbirisini yaşatmayan ev tipi konteyner tasarımlar çok daha mantıklıdır.


Ev modelleri ve fiyatları belli bir faktöre göre değil tamamen genel bir artış içerisinde olduğu için geleneksel betonarme yapıları tercih etmenin esprisi kalmadı. Hatta tadilat masraflarını eklediğinizde ödeyeceğiniz meblağ daha da artmış oluyor. Bunun yerine projeleri hazırlanmış çatılı ev modellerine yönelmeniz daha doğru bir tercih olacaktır.


Konteyner Ev ModelleriKAMPANYALI KONTEYNER EV FIRSATI!

Ev yorumları arasında 2+1 ya da 3+1 gibi pek çok farklı ev tipinin olduğunu görebilirsiniz. Buna sebep olan faktör özelleştirilebilir ölçüleri ile sunulmasıdır. Firmamızda 21 metrekareden başlayan, 35 metrekare ya da 42 metrekare olarak devam eden ana tasarımlar bulunuyor. Biraz daha büyük ölçüleri eviniz için uygun buluyorsanız modül eklenmek suretiyle bu sağlanabiliyor. Çünkü planları buna uygun biçimde hazırlanmıştır.


İç görünümü dahil olmak üzere her şeyin istediğiniz standartta olması için hummalı bir çalışma sergileniyor. Buna içi bile dahil olduğu içinse müşteri memnuniyeti gayet normal oluyor. 2+1 ve daha büyük konteyner ev tasarımlarında bile ucuz fiyat garantisi ise herkesi memnun etmeye yetiyor.


Kocaeli Konteyner Ev fiyatları
Kocaeli Konteyner Ev Kocaeli Konteyner Ev Kocaeli Konteyner Ev Kocaeli Konteyner Ev Kocaeli Konteyner Ev

En Pratik ve Hızlı Kuruluma Sahip Evler

Firmamızın en büyük artılarından birisi ev nasıl yapılır gibi detaylarla hiç uğraşmayacak olmanızdır. Bunu bizim profesyonel ekibimiz hallediyor ve ev yapımı için sizin yapacağınız tek şey arsayı göstermek oluyor. Ayrıca birbirinden şık tasarımlarla size sunulan ev modelleri arasından birisini seçmeniz gerektiğini de hatırlatalım.


Özellikle iki katlı ev projelerinin son dönemlerde daha da yaygınlaştığını söylemeden geçemeyiz. Daha geniş, daha dayanıklı ve konteynerin tüm avantajlarını yansıtan tasarımlarla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca ev fiyat listesinde bu modellerin bile geleneksel mimariye kıyasla daha uygun fiyatlı olduğu mutlaka dikkatinizi çekecektir. Konteyner ev Kocaeli gibi sanayi bölgelerinde büyük bir kolaylık sağlayabilmektedir.


Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail