Kiosk Satış Büfe Kabini

Kiosk Satış Büfe Kabini

Sağlıklı ve Güvenli Kiosk Büfe Kabinleri

Dilimize geçtiği İngilizce’de Kioskkelimesi bizdeki Büfe anlamına gelmektedir.  Hayatı kolaylaştıran yapı çözümleriyle Kiosk Büfe kabinler modern yaşamın her alanında güvenle kullanılıyor. Bir çok ihtiyaca sağladığı pratik yapı sunumu Kiosk Kabin ürünlerinin yaygın kullanımdaki yapı modelleri arasına girmesini kolaylaştırmıştır.

Büfe kabinleri çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen teknolojik üretimi, enerji tasarrufu sağlayan tam izolasyonlu özel panel sistemi, uzun yıllar ilk gün canlılığında kalan parlak yüzeyi, elektrikten su tesisat sistemlerine kadar kullanıma hazır ürün sunumuyla hem sağlıklı hem de güvenli yapı modeli.


 


Kiosk Büfe nerelerde kullanılır?

Modern ve estetik tasarımı, kullanıma hazır konsepti, pratikliğiyle Kiosk Büfe Kabin gıdadan giyim mağazasına, akbil kart satış noktalarından kurumsal ürün satış mağazalarına, nalburdan dergi – kitap satış alanlarına, restorandan kafeteryaya, ekmek satış büfesinden hamburgerciye çok sayıda sektörün ürün sunumunda yaygın şekilde kullanılmaktadır.

 

Hazır Büfe avantajları

Mobo Kabin şehir mimarisine uyumlu modern görünüm tarzıyla beraber kullanıma hazır ürün özelliği Büfe tercihlerinde öne çıkan en önemli avantajlar arasında yer alıyor. Yapı için belediyelerden ekstra bir inşa iznine gerek duyulmaması da bu avantaj arasında sayılabilir. Büfe kabin sevk edildiği yere konulduğunda aynı anda kullanıma başlanıyor. Bu nedenle ekmek büfesi, manav, kafeterya, spor klüp stor mağaza gibi iş alanlarındaki yatırımcılar uzun soluklu inşa sürelerini beklemeden hemen kazandıran sistemiyle kiosk büfe kabin tercihini önceliyorlar.

 

Bu Büfelerde ürün satışı çok kolay

Özellikle ürün sergilemesini ve satışını kolaylaştırmak için tasarlanmış Büfe Kabin modelleri ürüne özel geliştirilmiş opsiyonel tercihdeki ergonomik raf sistemi, yine özel tasarım dikey veya yatay hareketli satış camlarına sahiptir. Raf sistemlerinde sektörlere özel uygulamalarda gerçekleştirilmektedir. Örneğin İstanbul Büyükşehir Beledisyesi’nin iştiraklerinden İHE İstanbul Halk Ekmek Satış Büfelerinde ekmek satışına en uygun raf sistemi hazırlanmıştır. Şehrin farklı mekanlarında ihtiyaca göre iki farklı büyüklükte tasarlanan bu büfeler hijyenik ferah iç mekan, kolay ürün sunumu gibi avantajlarla her gün İstanbul halkına hizmet vermektedir.

 

Kiosk büfe ürünümüzün stor mağazacılıktaki en güzel örnekleri arasında da İngiltere’de Manchester United’in Old Traford stadı çevresine yerleştirilen kurumsal ürün satış büfeleriyle, Fransa’da Paris Sanit Gairmen (PSG) klübünce tercih edilen kurumsal ürün satış mağazaları sıralanabilir. İki farklı tarzdaki bu Kiosk Büfelerde ürün satışını kolaylaştıracak özel raf sistemiyle, açma kapamayı kolaylaştıracak otomatik panjur uygulaması yapılmıştır.

 

Klüp Stor Mağaza Satış Kabinlerimizin İngiltere ve Fransa’da büyük klüplerdeki gibi Türkiye’de de yaygınlaştırılması için ürün tanıtım çalışmalarımız devam etmektedir. Son derece pratik kullanımdaki bu büfelerle Türkiye’nin her ilinde çok sayıda taraftar kitlesi bulunan Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor gibi dört büyük takımımızın stor mağazalarını hızla tüm ülkeleye yaygınlaştırmasını kolaylaştıracaktır. Aynı şekilde taraftar sayısıyla öne çıkan Bursaspor, Konyaspor, Eskişehirspor, Gençlerbirliği, Samsunspor, Rizespor, Kayserispor, Malatyaspor, Adanaspor, Gaziantepspor, Erzurumspor, Antalyaspor, Karşıyaka, Göztepe, Altay, Boluspor gibi çok sayıda Anadolu takımımızın kurumsal markalı ürünlerinin yaygınlaştırılacağı Stor Satış Mağaza Kabinleri klüplerimizin bu alandaki gelirlerini önemli oranda artırmaya katkı sağlayacaktır.

 

 

Maksimum genişlikte ferah mekanlar

Karmod Büfe Kabinler 215x215 cm ölçüde 5 metrekareden başlayarak 50 metrekareleri bulan büyüklükteki ölçüleriyle bir çok sektöre satış kabini olarak hizmet veriyor. İç mekandaki detay çözümü yapıya küçük metrajlarda bile maksimum ferah ortamlar kazandırmaktadır. Modüler kabinlerin elektrik tesisat sistemi ve armatürleriyle lavabo – tuvaletli modellerde sıhhi ve atık su tesisatıyla armatürleri kullanıma hazır olarak müşteri beğenisine sunulmaktadır.

 

Modüler büfe kabinleri gıda sektöründen hırdavata çok amaçlı olarak güvenle kullanılabilir özelliktedir. Modüler kabinler; ekmek satış büfesi, fast-food satış büfesi, market büfesi, terzi dikim evi, gazete bayii, dergi-kitap satış evi, çayocağı, portatif lokanta, kasap, bakkaliye, market, nalbur, tuhafiye gibi bir çok alanda rahatlıkla kullanılabilecek ürünlerdir.

Modüler büfe kabinler isteğe bağlı olarak açılır cam, otomatik amörtisörlü kepenk ve güneşlikli olarak üretilmektedir.

 

Bilet – Jeton – Kart Satış Kabinleri

Karmod modüler kabinler billet ve jeton satış kabini olarak güvenle kullanılabilir. Bilet satış kabinlerimizde özel satış kafesi ve konuşma delikleri özel olarak üretilmektedir.

Bugün Manchester’de Old Trafford stadının billet satış kabinlerinde tercihi Karmod kabin olmuştur. Bilet – jeton ve kart satış kabinleri metro istasyonları, tren garları, lunaparklar, hava alanları, otobüs işletmeleri, stadlar vb. alanlarda tercih edilmektedir.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail