Kimyasal Atık Konteyneri

Karmod sisteminin ayrılmaz bir bütünü olan katı atık veya kimyasal atık Konteynırlar bakanlığın veerdiği standardına göre farklı boyut ve hacimlerde üretilmektedir. Farklı atık malzemeler için karmod katı atık konteyner sistemi ile uyumlu farklı modellerde ve değişik ebatlarda konteynır üretilir ve sideğerli müşterilerimize kullanılmaktadır.

Kimyasal atık konteyneri, Tibbi Atik Konteyneri, tehlikeli atık konteyneri, atıkkonteyneri, Katı Atık Konteyneri, Hurda metal, kağıt, plastik vb. atıkmalzemeler için Sabit kapaklı konteynır kullanılırken aynı karmod ile KimyasalAtık Konteyner kullanarak tehlikeli kimyasal atık, kapaklı veya SızdırmazContalı Konteynır kullanarak çamur vb. atık toplama ve taşıma işlemlerinigerçekleştirebilirsiniz.

Her müşterinize toplayacağınız atık malzeme ve miktarına göre birer karmod konteyner bırakarak, tek bir fork-lift ile gün içerisinden farklı noktalardabulunan dolmuş konteynırı alıp yerine boşunu bırakarak ticari aracınızı aslaatıl (bekleme) duruma düşürmeden hızlı ve en ekonomik şekilde atık malzemeleritoplayarak deponuza taşıyabilirsiniz. Tıpkı bir damper gibi boşaltma yapanhook-lift atık malzemenizin istediğiniz yere kolaylıkla boşaltmanızı sağlar.

Yaptığınız iş ne olursa olsun mutlak sizin de işinizi kolaylaştıracak, taşımave ticari araç filo maliyetlerinizi çarpıcı bir şekilde düşürecek roll-offkonteynır mutlak vardır.

Sosyal Medya'da Karmod