Kilis Prefabrik Ev

Kilis ilimize özel mimari tasarımlarda prefabrik evleri Türkiye'nin Dünya markası Karmod prefabrik güvencesiyle sunuyoruz. Karmod prefabrik ev modelleri uzman mimar ve mühendisler kontrolünde estetik ve fonksiyonel kullanımda hazırlanmaktadır. Karmod prefabrik hazır evler dört mevsim kullanıma uygun standartlarda Kilis ilimizin iklim koşuları da dikkate alınarak üretim yapılmaktadır.

Kilis için üretim yaptığımız prefabrik evler Karmod prefabrik yapının modern üretim tesislerinde bant sistemiyle kaynaksız vidalı prefabriküretim teknolojisi kullanılarak imal edilmektedir. Yüksek kalitede malzeme kullanımıyla fabrika ön üretimleri tamamlanan prefabrik hazır evler Kilis ilimizdeki montaj yapılacak alana sevk edilerek uzman Karmod ekiplerince kurulum yapılmaktadır. Kilis için prefabrik evler tek katlı veya iki katlı modellerde yapılabilmektedir.

 

Kilis prefabrik evler de Karmod markasını biliyor ve tercih ediyor. Kilis ilimizdeki prefabrik evlerimiz üretim ve montaj hatalarına karşı Karmod satış sonrası hizmet güvencesi altındadır.

Kilis prefabrik ev fiyatlarında Karmod kalite ve fiyat aKilistajı farkını yaşayın. Üretimden montaja kadar kullanıma hazır olarak teslim edilen Kilisilimize özel prefabrik hazır evler elektirikten su tesisatına penceresinden kapısına, çatısından boyasına kadar usta gerektirmemesi nedeniyleprefabrik ev fiyatları açısından çok caziptir.

Siz de Karmod kalitesiyle Kilis'da prefabrik hazır eve sahip olup bir ömür ailenizle mutlu yaşamak için iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail