Her Cebe ve Her Zevke Uygun Ev Modeli

Prefabrik evler, konteyner evler, çelik evler, hızlı kurulumları, hızlı nakliyatları, hızlı üretilmeleri ve ekonomik fiyatları ile son yılların en çok tercih edilen yapıları. Karmod prefabrik teknolojileri olarak, 1986 yılından beri, kalitemizi dünyanın her yerine taşıyoruz. Alanından uzman mimar ve mühendislerden oluşan ekibimiz ve son teknoloji üretim sistemlerimiz ile ürettiğimiz yapılar her sektörde hem bireysel hem de kurumsal olarak binlerce insan ve kurumun tercihi. Sadece ülkemizde 10.000 kullanıcı ile kendi kalitesini kanıtlayan prefabrik evlerimiz, en çok tercih edilen yapılarımız arasında yer alıyor.

 
30 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile 20.000 metrekarelik yüksek üretim kapasiteli üretim tesislerimizde ürettiğimiz evleri, çok kısa süreler içerisinde üretiyor ve hızlı sevkiyat ve hızlı kurulum ile size ulaştırarak kullanıma hazır halde size teslim ediyoruz. Olası herhangi bir sorunda, satış sonrası ekiplerimiz ile de yanınızdayız. Kilis prefabrik ev tercihi için, Karmod’u seçin hem üstün hizmet hem de üstün kalite alın.


Kilis'te Avantajlı Prefabrik Evler

Bu yapıların tercih edilme sebeplerinden biri de ekonomik fiyatlarıdır. Betonarme yapılara göre prefabrik ev sistemleri çok daha uygun maliyetlere sahiptirler. Üretimleri olumsuz hava şartlarından etkilenmez, başta söylenen maliyeti arttıracak unsurlar yoktur, teknik gereklilikler ve personel gerekliliği düşünüldüğünde betonarme yapılara göre bu maliyetler yine çok azdır. Bu sayede çok daha uygun fiyatlara ev sahibi olabilirsiniz. Üretilirken fabrika ortamında üretildikleri için çevrede ses ve gürültü kirliliği yaratmazlar. Yazlık ev için, yayla evi için, bağ evi için, dağ evi için kullanabileceğiniz evleri, günlük yaşam alanlarınızda bile kullanabilirsiniz.


Sıcak ve ılımın iklimin sahip olduğu ilimiz Kilis prefabrik ev kullanımı için de oldukça uygundur. Aynı zamanda bu evler betonarme yapılara göre çok daha çevre dostu yapılara sahiptirler. Tarafımızca müşterilerimize iletilen beton planına uygun olarak dökülen zemin betonu haricinde beton kullanılmaz. Kilis prefabrik ev seçiminizde Karmod’u tercih ederseniz, çevreye de çok daha az zarar vermiş olursunuz.


prefabrik ev fiyatlarıKilis Prefabrik Ev iç Dizayn

Kilis Prefabrik Ev Seçimi İçin, Onlarca Modelden Birini Seçin!

Kilis prefabrik ev tercihinizde en uygun tercih Karmod evleridir. Prefabrik evlerimizde EPS dolgu ısı yalıtımı kullanmaktayız. EPS yani, polistiren sert köpük ısı yalıtım performansı en iyi olan yalıtım malzemelerinden biridir. EPS ürünleri, levha olarak ya da boru olarak, birçok yapının ısı ve ses yalıtımında kullanımı oldukça fazla olan ürünlerdir. Aynı zamanda geri dönüşümlü bir malzemedir. Yapısında bulunan malzemelerin atmosfere ya da ozon tabakasına zararı yoktur. Dış panel kalınlıkları 10 cm, iç panel kalınlıkları ise 6 cm’dir. Kurulumunun gerçekleştirildiği bölgenin iklimine uygun olarak üretilir ve her mevsimde güvenle kullanılabilir. Kaynaksız olarak cıvatalı sistemle üretildiklerinden kurulumları çok kolaydır. Belli bir süre sonunda başka bir bölgeye taşınılması istendiğinde çok kolay taşınabilir özelliğe sahiptir. Aynı zamanda evinizde genişletme yapmak istediğinizde de bu sayede kolayca yapabilirsiniz. Birçok avantaja sahip olan prefabrik ev Kilis için oldukça ekonomik, çevre dostu ve kullanışlı bir tercihtir.


Musabeyli prefabrik ev, Elbeyli prefabrik ev, Polateli prefabrik ev ve Kilis ilimizin istediğiniz her bir köşesine çok kısa süreler içerisinde teslimatını ve kurulumunu gerçekleştirebileceğimiz prefabrik evler hem çevremizin hem de bütçenizin dostudur. Sizler için her zevk, her isteğe, her ihtiyaca uygun olarak onlarca prefabrik yapı tasarladık. Aralarında tek katlı, tek odalı, iki odalı ya da daha fazla odalı, dubleks, iki ya da daha fazla odalı, terasa sahip olan, balkona sahip olan, garaja sahip olan modellerimizin bulunduğu yapılarımız size esnek tasarım imkanı sunar. Zevkinize göre iç ve dış kaplamalarında farklı dekoratif uygulamalar kullanabilirsiniz. Yangına karşı korumalı malzemeler kullanılır ve aynı zamanda depreme dayanıklıdırlar. Bu açıdan Kilis dubleks prefabrik ev kullanımı için de çok uygun bir ilimizdir. Detaylı bilgi için ilgili telefon numaralarımızdan dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail