Fark yaratan modelleriyle ile en çok tercih edilen markayız..

Prefabrik ev Kayseri ilimizin şehir merkezi ve tüm ilçelerinde güvenle kullanılabilecek tasarımlarda özenle hazırlanmaktadır. Ev modellerimiz ister kuzey doğusunda yer alan Pınarbaşı ilçemizde isterse güneyde yer alan daha ılıman iklimli Yahyalı’da olsun Kayseri genelinde uzun ömürlü kullanım özelliğine sahiptir.

İç Anadolu Bölgemizde Ankara ve Konya’dan sonra 3. büyük ilimiz olan Kayserimiz’in yanı sıra yakında yer alan Nevşehir ve Niğde illerimizde de evlerimiz tercih sebebidir. Karmod prefabrik ev Kayseri kültürüyle beraber coğrafi ve iklim özellikleri dikkate alınarak tasarlanıp üretilmektedir. Uzun ömürlü yapı sınıfında kaynaksız vidalı sistem üretim teknolojisi ile üretilen Karmod prefabrik ev Kayseri’nin konut açığının giderilmesinde en önemli yapı modelleri arasında yer almaktadır.

AVANTAJLI FİYATI İLE, BÖYLE EŞSİZ BİR EVE SAHİP OLABİLİRSİNİZ

prefabrik ev fiyatları

Evlerimizin en önemli avantajı çok ekonomik ev fiyatlarıyla beraber çok kısa sürede kurulabilme özelliğine sahip olmasıdır. Ortalama bir evin kurulumu yapı büyüklüğüne göre 3 ila 10 arasında çok kısa sürede tamamlanabilmektedir. Konut fiyatları kıyaslandığında Karmod ev fiyatların çok cazip olduğu da orataya çıkmaktadır. 19 bin lira gibi rakamla Karmod’tan ev sahibi olmanız mümkün.

Tek katlı ve iki katlı villa konforunda tasarımlara sahip evlerimizin çok sayıda hazır planı bulunmaktadır. Tasarımlarımız mimar ve mühendisler kontrolünde ev tasarım uzmanlarınca gerçekleştirilmekte olup yapı estetiğiyle beraber fonksiyonel kullanımda konfor sunan iç mekanlara sahiptir. Ön üretimleri teknolojik hatta proje ile birebir özellikte gerçekleştirilen Karmod hazır evler modern tesislerde demonte üretimle hazırlanarak yapı büyüklüğüne göre kamyon veya tır nakliyesi ile Kayseri’de kurulum yapılacağı yere sevk edilmektedir. Modüler olarak sevk edilen konutlarımız profesyonel ekiplerimizce yerinde kurulum yapılarak kullanıma hazır özellikte teslim edilmektedir.

Kapılar, pencereleri, duvarları, çatısı ve kaplaması, elektriği, su tesisat sistemleri ile tüm üniteleri Karmod ustalarınca montajlanan hazır eve ekonomik prefabrik ev fiyatlarıyla hemen sahip olabilirsiniz.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail