Kayseri Konteyner Ev

Sanayide yakaladığı gelişim ivmesiyle iç anadolu bölgemizin öne çıkan illerinden Kayseri büyük projeleriyle de adından sıkça söz ettiriyor. Kuşkusuz bunlardan en önemlisi Eylül 2011’de dönemin Başbakanı şimdiki Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından temeli atılan Kayseri Şehir Hastanesi. 2017’de faaliyete geçecek ve ilimizle beraber yakın illere hizmet verecek Bölge Hastanemizin şantiye yapılarında Konteyner Kayseri iklimine özel yapılar kullanılmaktadır. Yönetici ofisinden teknik ofise, yatakhaneden yemekhaneye, revirden mescide şantiyelerin tüm yapılarında Konteyner modelleri kullanılmaktadır.

Melikgazi'de Safir Konakları, TKN Kanyon Kayseri, Golden Center 3, Talas'taki AFM Anka Kayseri, Tallas Rezidans, Bünyan Rengarenk gibi marka konut projelerinin de şantiye yapı tercihlerinde konteyner yapılar bulunuyor.

 

Yeni nesil teknoloji ile üretilen Karmod konteyner modelleri sanayiden konuta marka projelerin şantiye yapı tercihi. Tamamlandığında yıllık 150 milyon yolcu transfer kapasitesiyle Dünyanın en büyük havalimanı olacak İstanbul 3. Havaalanının şantiye yapılarını Karmod üretti. Marmara Kule, DKY On, Safir Espedon, Business İstanbul, Ak Yapı Mavera gibi marka projelerin şantiye yapı tercihi olduk.

konteyner

3 kata kadar birleşimli sistemle projelendirilip üretilen yapılarımızın en önemli avantajı demonte sevk imkanına sahip olmasıdır. Vidalı geçmeli şantiye yapılarımız 1 tırla tam 168 metrekare olarak kolayca taşınabilmektedir. Modüler demonte özelliği ile yerinde ekiplerimizce kısa sürede kurulum yapılarak kullanıma hazır teslim edilmektedir.

Uzun ömürlü kaliteli üretim sistemi, defalarca kurulum özelliği, ekonomik fiyatları ve satış sonrası teknik destek ekipleriyle Karmod tüm Türkiye’de Konteyner yapılarda lider marka.

YENİ NESİL DEMONTE KONTEYNER TANITIM VİDEOSU

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail