Geleneksel yapılara olan ilginin azalmasıyla beraber konteyner ev Kayseri ilçelerinde herkesin ilk tercihi oldu. Bunda etki sahibi olan pek çok kıstas var. Ev yapımı maliyetlerinin artması, deprem gibi afetlere karşı riskli olması, ev tipi konteyner fiyatlarının 2.el ev fiyatlarına göre çok daha uygun olması ilk sıralarda sayılabilir.Hazır ev projeleri ile hizmet veren firmamızın uzun yıllardır yaptığı yatırımlar mutlu müşterilerle sonuçlanıyor. Ev yorumları her zaman memnuniyet belirtiyor ve özelleştirilebilir planları olduğu için herkesin dilediği eve sahip olması mümkün hale geliyor. Daha uygun fiyatları ile çatılı konteyner evlere sahip olmak artık hayal değil.


Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Konteyner Ev Fiyatları

Özellikle 2.el ev fiyatları çok yüksek çitalara ulaşmışken artık betonarme yapılara yatırım yapmak mantıksız olmaya başladı. Modern ev tasarımları ile hem içi hem de dışı istediğiniz kalitede olabiliyor. İkinci el evler hem dayanıksız olması hem de tadilat ihtiyacından dolayı bir adım geri plana düşüyor.


Ki aynı fiyatları sıfır olarak satılan konteyner evlerde yakalamak gayet mümkün oluyor. Ucuz fiyatları her ne kadar ilk kıstas olarak değerlendirilse de ev tipi modellerin kullanışlı olması, satılık evlere kıyasla tamirat masrafının olmaması ve dilediğiniz iç görünümü ile özelleştirilebilmesi için ön plana çıkmaktadır.


Konteyner Ev ModelleriKAMPANYALI KONTEYNER EV FIRSATI!

Günümüzde herkesin farklı bir hayali olduğu için ev sahibi olmanız buna göre şekillenebilir. Eğer daha küçük ama samimi bir eviniz olsun istiyorsanız firmamızın 21 metrekare ölçüleri ile sunduğu model tam size göre. Ayrıca 2+1 ev istiyorsanız bunun için de 35 ve 42 metrekare modelleri mevcut.


İki katlı ev sahibi olmak için yine konteyner tercihi yapmak sizin elinizde. Ucuz fiyatlarına rağmen villa gibi görünen ve içi tamamıyla kullanılış standartlarına uygun planları ile tasarlanmış evler sizi bekliyor. Ölçüleri ihtiyaçlarınıza bağlı olarak genişletebilir ya da bir modül eksiltilerek küçültülebilir. Doğal olarak tam olarak arzuladığınız eve para ödemiş olursunuz.


Kayseri Konteyner Ev fiyatları
Kayseri Konteyner Ev Kayseri Konteyner Ev Kayseri Konteyner Ev Kayseri Konteyner Ev Kayseri Konteyner Ev

En Pratik ve Hızlı Kuruluma Sahip Evler

Betonarme yapılar için ev nasıl yapılır diyorsanız bu sürecin ne kadar meşakkatli olduğunu bilmiyorsunuz demektir. Oysa bunun yerine konteyner tipi ev tercih ederseniz çok daha kolay bir şekilde dilediğiniz konumda ev sahibi olabilirsiniz. Belirlediğiniz konumda arsa, tarla ya da bahçe aldıktan sonra firmamız tamamıyla profesyonel bir biçimde kurulumunu tamamlamaktadır.


İmalat ve üretim her açıdan teknolojinin getirisi ile kalite standartlarını yükseltmektedir. Bunun yanında firmamızın tecrübesiyle beraber ev fiyat listesinde bulunan tüm modelleri Türkiye'nin her noktasına nakliye ettiğini söylemeliyiz. Lojistik ve montaj aşamasında bu kadar net bir firma olmasından dolayı evinize en kısa sürede kavuşmanız için çaba sarf ediyor. Eğer konteyner ev Kayseri sınırları içerisinde alınacaksa yalnızca 1 iş günü içerisinde montajının tamamlanabileceğinin altını çizmek gerek.


Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail