Kastamonu Prefabrik Evler

Kastamonu ilimize özel mimari tasarımlarda prefabrik evleri Türkiye'nin Dünya markası Karmod prefabrik güvencesiyle sunuyoruz. Karmodprefabrik ev modelleri uzman mimar ve mühendisler kontrolünde estetik ve fonksiyonel kullanımda hazırlanmaktadır. Karmod prefabrik hazır evler dört mevsim kullanıma uygun standartlarda Kastamonu ilimizin iklim koşuları da dikkate alınarak üretim yapılmaktadır.

Kastamonu için üretim yaptığımız prefabrik evler Karmod prefabrik yapının modern üretim tesislerinde bant sistemiyle kaynaksız vidalı prefabrik üretim teknolojisi kullanılarak imal edilmektedir. Yüksek kalitede malzeme kullanımıyla fabrika ön üretimleri tamamlanan prefabrikhazır evler Kastamonu ilimizdeki montaj yapılacak alana sevk edilerek uzman Karmod ekiplerince kurulum yapılmaktadır. Kastamonu içinprefabrik evler tek katlı veya iki katlı modellerde yapılabilmektedir.

Kastamonu prefabrik evler de Karmod markasını biliyor ve tercih ediyor. Kastamonu ilimizdeki prefabrik evlerimiz üretim ve montaj hatalarına karşı Karmod satış sonrası hizmet güvencesi altındadır.

Kastamonu prefabrik ev fiyatlarında Karmod kalite ve fiyat aKastamonutajı farkını yaşayın. Üretimden montaja kadar kullanıma hazır olarak teslim edilen Kastamonu ilimize özel prefabrik hazır evler elektirikten su tesisatına penceresinden kapısına, çatısından boyasına kadar usta gerektirmemesi nedeniyle prefabrik ev fiyatları açısından çok caziptir.

Siz de Karmod kalitesiyle Kastamonu'da prefabrik hazır eve sahip olup bir ömür ailenizle mutlu yaşamak için iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Sosyal Medya'da Karmod