Karmod Kalitesi
Yurtdışına ihracı gerçekleştirilen ürünler yalnızca o firmanın ürünü olarak değil "Türk Malı" olarak değerlendirilmektedir. Türk Malı ibaresinin kalite ile eş algılanması ve markalaşma ile sektörde kalıcı olmanın sağlanması, uzun vadede ihracatımızın gelişimine katkı sağlayacaktır. Bu anlayıştan hareketle yurtiçinde rakip olarak gördüğümüz firmalar yurtdışı pazarlara açılımda müttefikimiz olarak görülmelidir.
Uzun vadede sağlayacağı faydalar dikkate alındığında tüketiciler kaliteli ürünleri tercih ediyor. Ürettiğimiz ve ihraç ettiğimiz ürünlerden ihracat sonrasında da elbette sorumluyuz. Ürettiğimiz ürünün kalitesi kadar sunduğumuz hizmetin değeri de önemli.Türkiye kullandığı enerjinin yaklaşık yüzde 75'ini ithal etmektedir ve ithal edilen enerjinin üçte biri ısıtma ve soğutma için kullanılmaktadır. Binalarda yalıtımın öneminin giderek artan oranda anlaşılması, enerji tasarrufu bilincinin artması ve enerji verimliliği konusunda önemli bir adım teşkil etmektedir.

Karmod, yüksek ısı yalıtımlı prefabrik ev modelleri ile hem yaz hem de kış aylarında ısıtma ve soğutmaya harcanan yakıt tüketiminin azalması, hava kirliliğinin azalmasına ciddi oranda katkı sağlıyor. Karmod, her ihtiyaca ve iklim koşullarına göre dizayn ettiği modellerle yapılara farklı bir boyut kazandırıyor.
Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail