Hızlı Üretim, Hızlı Kurulum Prefabrik Evler

Hem kısa sürede, hem ekonomik fiyatlara konforlu ve kullanışlı bir ev sahibi olmak istiyorum diyorsanız, prefabrik evler sizin için en iyi tercihtir. Fabrika ortamında üretilen evler demonte yapıları sayesinde çok kısa süreler içerisinde üretilirler ve kaynaksız ve cıvatalı olarak üretilen evlerin kurulumları da çok kısa bir süreç içerisinde gerçekleşir. Bununla birlikte prefabrik ev üretim maliyetleri betonarme evlere göre çok daha düşüktür. Bu sayede çok daha düşük fiyatlara satışları yapılabilmektedir. Bu da ekonomik fiyatlara, çok kısa süreler içerisinde ev sahibi olmak isteyenler için prefabrik evleri çok cazip kılmaktadır.

 
Aynı zamanda prefabrik evler, her mevsimde size uygun ve güvenli bir kullanım sağlar. Sıcak ve ılıman bir iklimin hakim olduğu, kış aylarında çokça yağış alan Karaman prefabrik ev kullanımı için çok uygun bir ilimizdir. Prefabrik evler yapıları ile aynı zamanda çevre dostu olan yapılardır. Betonarme yapılara göre çok daha fazla çevre dostu yapılardır.


Rüzgara Karşı Dayanıklı Prefabrik Evler

Karmod olarak 35 yılı geçkin tecrübemiz ve son teknoloji üretim sistemlerimiz ile ürettiğimiz, ekonomik fiyatlı, hızlı üretim ve hızlı kuruluma sahip olan yapımız prefabrik ev Karaman ilimiz için çok konforlu, güvenli ve dayanıklı bir kullanım imkanı sunar. Yapısında çinko kaplanarak galvanize edilmiş olan yapı çeliği kullanılır. Elektrik ve sıhhi tesisatlarında, iç kaplamaların boyalarında, dış panel kaplama boyalarında, sigortalarda, armatürlerde, borularda, iç ve dış kapılarda TSE belgeli malzemeler kullanılmaktadır. Her bir parçasında yüksek kaliteye sahip olan malzemelerin kullanıldığı evlerimizin bakım masrafları bu sayede oldukça düşüktür. Kaynaksız ve cıvatalı sistemle üretildikleri için başka bir yere taşınmak istediklerinde kolayca söküp taşınabilirler, evlerde genişletme ve küçültme yapılabilir.


Alanında uzman mimar ve mühendislerden oluşan ekiplerimiz ile, her ihtiyaca ve her zevke uygun olacak şekilde, ekonomik, esnek tasarımlara sahip evler tasarladık. Modellerimizin hepsine web sitemizden ulaşabilir, size uygun olduğunu düşündüğünüz Karaman prefabrik ev tercihiniz için kullanabileceğiniz modeller hakkında detaylı bilgi, fiyatlandırma ve satış öncesi ve sonrası hakkında bilgilendirme için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


prefabrik ev fiyatlarıKaraman Prefabrik Ev iç Dizayn

Karaman Prefabrik Ev Kullanımının Arttığı İllerimizden

Geleceğin mimarisi olacağı düşünülen prefabrik evlerin kullanımı, dünyamızda ve ülkemizde artmaktadır. Kullanım alanları arasında yazlık ev, kışlık ev, dağ evi, bağ evi ve yayla evleri gibi alanlar yer alıyor. Bununla birlikte günlük yaşam alanları için ya da değerlendirilmek istenen araziler için de prefabrik yapı çok uygundur. Karaman prefabrik ev kullanımının arttığı illerimiz arasında yer alıyor. Ermenek prefabrik ev, Sarıveliler prefabrik ev, Ayrancı prefabrik ev ve Karaman ilinin her bir köşesi için en uygun prefabrik için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Karaman dubleks prefabrik ev için de Karmod evleri en iyisidir. Modellerimiz arasında tek katlı daha dar alanlar için kullanışlı yaşam alanları sunan modellerimizin yanında, daha geniş alanlar için kullanabilecek, dubleks, bir odalı, iki ya da daha fazla odalı modellerimiz de bulunmaktadır. Teraslı, garajlı modellerimiz ile sadece daha basit yapılı evler değil, lüks evlere de sahip olabilirsiniz. İç kaplamalarda, dış panel boya ve kaplamalarında farklı dekoratif kaplama imkanı sayesinde evinizi isteğinize göre dekore edebilirsiniz. Hafta sonu tatilleriniz için, yaz tatilleriniz ya da diğer tatilleriniz için, emeklilikte sizi yormayacak konforlu yaşam alanları için ya da şehirden uzak doğayla iç içe çevre dostu yaşam alanları için prefabrik yapılar ekonomik fiyatları, her mevsimde ve şartta güvenli kullanım imkanı sunan dayanıklı yapıları ile en uygun size en uygun çözümü sunar. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.


Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail