Kantin Kabini

Okullar, hastaneler, belediyeler, parklar, çay bahçeleri, kent meydanları, askeri gazinolar gibi çok sayıda mekan için kantin kabini hem pratik hem ekonomik. Kullanıma hazır kantin ürünleriyle hemen kazanmaya başlayın. Çok sayıda büfe kabini modeline sahip Karmod kullanıma hazır, kolay taşınabilen satış büfeleri üretiyor.

Üç metrekare büyüklükten başlayarak elli metrekarelere varan ölçülerde son derece ergonomik planda üretilen satış büfeleri çok sayıda üstünlüğe sahip. Polyester kabinlerden üretilen büfeler özel izoleli panellere sahip olup yüksek izolasyon içermektedir. Hareketli satış penceresi ergonomik bir teşhir alanı sunmaktadır. Büfe ürünlerimizde opsiyonel olarak motorlu panjur ve panjur sistemi de projelendirilerek kullanıma hazır olarak sevk edilmektedir.

 

Bölmeli plana sahip kantin modellerimizde istendiğinde, yemek salonu, wc ünitesi gibi alanlar planlanabilmektedir. Elektrik ve su tesisatları ana akım hattına bağlanacak şekilde kullanıma hazır üretilmektedir. İstanbul Halk Ekmek Satış büfeleri, Gebze, Bursa, Kocaeli, Samsun İlkadım ekmek satış büfeleri Karmod’un üretimleri arasında yer almaktadır. Manchester United Kulübünün Old Traford Stadı ve Fransız PSG klübünün bilet satış ve stor mağazalarında Karmod kabin tercih edildi.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail