Kahramanmaraş Konteyner Ev

Türkiye'nin dört bir noktasına hazır ev temin eden firmamız yılların verdiği tecrübeyle faaliyetlerine devam ediyor. Konteyner ev Kahramanmaraş gibi arsa, bağ ve bahçenin çok yoğun olduğu bölgelerde daha da iyi bir tercih olabiliyor. Şehir merkezlerinde çok yüksek fiyatlarla karşınıza çıkan 2.el satılık ev ilanları moralinizi bozmasın.Firmamız uzun süredir bu alanda hizmet vererek konteyner çözümleri ile sizi ev sahibi yapıyor. Tamamıyla teknolojinin getirdiği yenilikleri benimseyerek üretim yapıldığı için onlarca yıl deformasyon garantisi sunuluyor. 2 el ev fiyatları ile kıyaslandığında ise daha uygun fiyatlara temin edebilme şansına erişiyorsunuz. Ev modelleri ve fiyatları tamamen sizler için uygun şartlarda hazırlanıyor.


Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Konteyner Ev Fiyatları

Daha uygun fiyatlarla ev sahibi olmanın yolunu arıyorsanız tabii ki bu mümkündür. Üstelik bunu satılık evlere bakarak değil doğrudan şirketimizin sunduğu modern ev planları ile mümkün olmaktadır. Zaten ikinci el ev piyasasında maalesef ki çok seçme şansınız olmayacaktır. Betonarme binalara uzun yıllardır kullanmanın verdiği deformasyonun bedelini ise tadilat masraflarıyla ödeyeceksiniz.


Böyle bir yükün altına girmek yerine garantili ürünlerle iç görünümü bile sizi yansıtan sıfır bir eve sahip olmak istemez misiniz? Konteyner ev tasarımı tam olarak size bu fırsatı sunuyor. Bunu sunarken ucuz fiyatlarla karşılaşmanızı sağlıyor ve modern tasarım sayesinde hayalini kuracağınız bir eve sahip oluyorsunuz.


Konteyner Ev ModelleriKAMPANYALI KONTEYNER EV FIRSATI!

Ev yapımı oldukça uzun soluklu bir serüven olduğu için betonarme yapılar eski değerini kaybetti. Daha doğrusu ev nasıl yapılır sorusunun günümüzdeki yanıtı daha çok çatılı konteyner modeller olarak verilmeye başlandı. Burada en temel kıstas ise hazır modellerin kısa sürede kurulabilmesinin mümkün olmasıdır. Ev tipi yapılarda firmamız tarafından sunulan üç farklı seçenek standart olarak ön plana çıkmaktadır.


Bunlar 21 metrekare, 35 metrekare ve 42 metrekare olarak değerlendirilebiliyor. Ucuz konteyner ev fiyatlarının yanı sıra bunları özelleştirme şansına da sahip olmak ayrıca bir avantaja dönüşüyor. Projeleri hoşunuza gitmediğinde içi ve dışı için yeniden dizayn yapılabiliyor. Yeni bir modül ile ev 2+1 yerine 3+1 olabiliyor.


Kahramanmaraş Konteyner Ev fiyatları
Kahramanmaraş Konteyner Ev Kahramanmaraş Konteyner Ev Kahramanmaraş Konteyner Ev Kahramanmaraş Konteyner Ev Kahramanmaraş Konteyner Ev

En Pratik ve Hızlı Kuruluma Sahip Evler

Bu kadar kişiselleştirilebilir olmasından dolayı ölçüleri sizin için bir sorun olmaktan çıkıyor. Çünkü bütçeniz doğrultusunda istediğiniz düzenlemeyi yapabiliyorsunuz. Yıllardan beri verandası olan bir ev hayali kuruyorsanız buna erişmeye çok yakınsınız diyebiliriz. Çünkü bu ev fiyat listesi incelendiğinde mümkün bir seçenek olarak karşınıza çıkacaktır.


Konteyner yapıların en temel özelliklerinden birisi ise kullanıcıya villada yaşıyormuş hissi yaşatmasıdır. Çünkü dışarıdan bakıldığında ev tipi olan bu yapı aynı zamanda bir villa gibi görünmektedir. Çok daha ucuz fiyatlara temin edilebilmesi, uzun ömürlü oluşu, 1 günde kurulabilmesi ve dilediğiniz yere taşınabilmesi Konteyner ev Kahramanmaraş hakkında yapılan pozitif yorumları haklı çıkarıyor.


Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail