Kabinet

Günümüzün akıllı tahtalı, görsel aktarıma dayalı eğitim sisteminin adı kabinet olarak isimlendirilmektedir. Biz bu yazımızda eğitimden daha çok yapı sektörünü ilgilendiren kabinet  ürünlerinden bahsedeceğiz. Kabinde sekseni aşkın ülkeye gerçekleştirdiği ihracatıyla Dünya lidere Karmod 50 metrekareye varan üretimleriyle eğitim kurumlarından fabrika ortamlarına pratik kullanımda tam donanıma hazır Kabinet eğitim yapıları üretiyor.

Ar-Ge’den pazarlama eğitimine, seminer salonundan iş güvenliği eğitim kabinine çok sayıda firmanın ihtiyacı olan Kabinet ürünlerimiz tam kullanımlı ferah iç mekanı, 2,80 metre yapı yüksekliği ile çok amaçlı eğitim salonu çözümü sunuyor. Kabin ürünlerimiz izoleli panel yapısıyla yüksek izolasyona sahip olup çok kolay ısıtma ve soğutma iklimlendirmesi yapılabilmektedir. Klima ve havalandırma mengezi gibi uygulamalar opsiyonel olarak yapılmakta olup kullanıma hazır sevk edilmektedir. Salonla beraber eğitim ünitemizde istendiğinde yapı dışında farklı kapı girişinden wc lavabo üniteli planda üretim yapılabilmektedir.

 

Kabinet eğitim salonlarımızın elektrik sistemi ana gofrada birleştirilerek merkezi şebekeye bağlantı yapılıp çalışacak şekilde sevk edilmektedir. Wc ve lavabo üniteli modellerimizde yine atık su ve temiz su hatları merkezi şebekelere bağlantı yapılabilecek şekilde hazırlanmaktadır. Ürünlerimiz hafif yapısıyla nakliyesi ve yer değişimi çok kolaydır.  Kabinet kabin fiyatları son derece ekonomiktir.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail