Seyyar Wc Duş Kabinleri

Hayatı Kolaylaştıran Hazır Seyyar Tuvalet & Duş Üniteleri

Karmod polyester modüler Seyyar Tuvalet & Duş üniteleri kullanıma hazır olarak modern tesislerde üretilmektedir. Karmod seyyar WC ve Duşlar benzerlerine göre yüksek kalitede üretilmiştir. Karmod mobil WC & Duş kabinlerinin üretimlerinde; elektrik ve su bağlantı elemanlarından kapı ve menfez pencerelerine kadar kalite standartlarında hammadde ve aksesuar kullanılmaktadır. Kabin kalınlığı, üretim ve aksesuar kalitesi sıradan markalarla kıyaslandığında hemen fark edilir.

Karmod portatif WC & Duş kabinleri kalite farkı ve estetik şehir mimarisine uygun yapısıyla; sosyal tesislerde, belediye tesislerinde, kamu tesislerinde, park ve bahçelerde, spor organizasyonlarında, fuar organizasyonlarında, uluslararası kongre ve seminerlerde, olimpiyatlarda, stat ve salonlarda, piknik alanlarında en ideal WC & Duş çözümüdür.

 

 

Müşterilerimizin isteklerine göre 6 çeşit Seyyar Tuvalet ve Duş ünitelerini üretimiz vardır: Sabit prefabrik tuvalet duş ünitesi, Mobil Konteyner tuvalet duş üniteleri, Polyester portatif Wc & Duş Kabinbleri, Panel kabinden Wc & duş Ünitesi, Ekonomik Tekli Tek cidar Wc duş kabini, Ve Kendinden temiz su depolu ve atık su depolu polietilen tuvalet üniteleri üretim arasında vardır.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail