Kabin Modelleri

Akla gelebilecek her türlü kapalı mekan ihtiyacına çözüm sunan kabin modelleri çok amaçlı kullanım özelliğine sahip. Modüler sistemiyle pratik kullanımlı kabin planları 2 metrekareden başlayarak 50 metrekareye kadar varan geniş ölçülerde üretilmektedir.

Karmod güvencesiyle bant sisteminde tam yoğunluklu hammadde kullanımıyla üretilen modüler kabinler yüzey parlaklığı, pütürsüzlüğü, yüksek ısı izolasyonu sağlayan duvar panelleriyle üstün özelliklere sahiptir. Küçük ve orta ölçülü planda üretilen modellerimiz  standart olarak isimlendirilirken ellimetrekareye varan ölçülerdeki büyük ebatlı ürünlerimiz geniş kabin olarak adlandırılmaktadır.

Karmod kabin modelleri kullanım yerine göre de isimlendirilmektedir. Bunlardan en önemlisi güvenlik kabini. Türkiye genelinde çoğunlukla güvenlik amaçlı kullanıldığından kullanıcılar tarafından bu şekilde isimlendirilmektedir. Bir diğer yaygın kullanım amacı büfe kabindir. Fast food zincirlerinden halk ekmek büfelerine, marketlerden manava, Akbil ulaşım kart satış noktalarından iletişim ofislerine farklı kullanımlar için tercih edilmektedir. Ofis amaçlı da kullanılan yapılarımızın bir diğer kullanım alanı wc duş kabini. Mobil wc duş ürünlerimiz elektrikten armatürlerine, temiz su hattından atık su hattı bağlantılarına kadar kullanıma hazır sevk edilmektedir. Ünitelerde opsiyonel olarak alaturka yer taşı, alafranga klozet, duş teknesi veya engelli wc uygulaması yapılmaktadır.

 

Sosyal Medya'da Karmod