Modüler kabin üretiminde Türkiye ve Dünya lideriyiz..

Dünyada yaşam kabinlerinin marka adı Karmod’dur. Karmod yaşam kabinleri dünyada 70’i aşkın ülkede güvenle kullanılmaktadır.

konteyner

Peki Karmod kabini dünyanın bir numaralı tercihi eden sebep nedir? 
- Karmod kabin modern üretim bant sisteminde tam yoğunlukta hammadde kullanımıyla üretim yapılmaktadır.
- Karmod kabin özel boyama ve fırınlama tekniğiyle koku yapmazlık özelliğine sahip olup içinde barındırdığı insanları rahatsız etmez.
- Karmod Kabin kalite kontrol sistemine sahip olduğundan ürünleri güvenli ve memnuniyet verici özelliğe sahiptir.Karmod kabin parlak yüzeye sahip olup izolasyonu, uzun ömürlü yapısı ve fonksiyonel kullanımda planlarıyla üstün özellikler taşır. Ekonomik kusursuz ve mükemmel kabin tasarımları..

Karmod kabin 150x150 cm ebattan başlayarak demonte özellikte 80 metrekareye varan ölçülerde kapalı mekanlar sunan çok sayıda ölçü ve modelde üretim yapılmaktadır. Demonte ön üretim yapılan Karmod kabin uluslararası taşıma standartlarında dünyanın neresi olursa olsun nakledilerek Karmod uzmanlarınca kurulum yapılmaktadır. Karmod kabin başta güvenlik kabini olmak üzere, büfe kabini, market kabini, satış ofisi kabini, şantiye binası kabini, ekmek satış kabini, bilet ve kart satış kabini, kuaför kabini, zabıta hizmet binası kabini, polis merkezi kabini, okul kantin kabini, wc duş kabini gibi hayatın her alanı için güvenli kapalı mekanlar sunmaktadır.

konteyner

Modüler Karmod Kabinlerinin Avantajlı Noktaları

  • Yüksek yoğunluklu B2 alev ilerletmeyen poliüretan sandviç panel
  • Temperli security cam
  • Maksimum Genişlik
  • Kalite garantisi ve satış sonrası destek
  • Yıkanabilir ve silinebilir iç ve dış yüzey
  • Galvanizli profil şase
  • Fırınlanarak sertleştirilmiş CTP
  • Anahat bağlantı buvatı

Satandart üretimli konteyner modellerinin yanı sıra birleşimli ve demonte planda çok katlı yapılar üretilmektedir. Demonte üretimlerimiz kara, deniz, demiryolu ve hava yoluyla uluslararası taşımacılık standartlarında Dünyanın her noktasına ekonomik nakliye avantajına sahiptir. Birleşimli ve demonte ürünlerimizin montaj operasyonları profesyonel ekiplerimizce gerçekleştirilerek kullanıma hazır teslim edilmektedir.

MODÜLER KABİN NASIL KURULUR ?

Sosyal Medya'da Karmod