İzmir Prefabrik Ev

Yazları kurak ve sıcak kışları ılık ve yağışlı geçen tipik Akdeniz iklim kuşağının yaşandığı İzmir için prefabrik evler en ideal konut tercihleri arasında yer almaktadır. İzmir’in merkez banliyö semtleriyle beraber Foça, Dikili, Menemen, Urla, Aliağa, Çeşme, Torbalı, Bergama, Selçuk gibi şehir merkezi dışında kalan ilçe ve köylerinde de prefabrik evler güvenle kullanılmaktadır. Kalitesi, estetiği, modern mimarisi, hızlı kurulumu ve ekonomik fiyatlarıyla prefabrik evler İzmir’in ev tercihi.

Prefabrik ev modellerini ev tasarım uzmanı ekiplerimiz özenle hazırlamaktadır. Müşteri beklentileri de dikkate alınarak hazırlanan Karmod hazır ev modelleri tek katlı ve iki katlı konut tarzında bir çok alternatifli planda üretim yapılmaktadır. Klasik daire ve villa fiyatlarının çok yüksek olduğu İzmir’de uzun ömürlü yapısı ve konforuyla Karmod hazır prefabrik evler herkesin rahatlıkla ev sahibi olabileceği cazip fiyatlara sahip. Üstelik kısa sürede üretim ve montaj avantajıyla da hemen ev sahibi olabilirsiniz. İster Karşıyaka’da, ister Urla’da isterseniz İzmir’in şirin bir köyünde Karmod hazır evler her yerde ideal kullanımda.

Son yıllarda oldukça revaçta olan prefabrik evleri cazip kılan üstünlükleri kısaca şöyle sıralayabiliriz: Evlerimizin en önemli özelliği kaynaksız vidalı sistem teknoloji kullanılarak demonte modüler kurulum özelliğine sahip olmasıdır. Bu özellik Karmod evlerinin Türkiye’nin neresinde oursa olsun kolayca taşınarak çok kısa sürede kullanıma hazır kurulum imkanı veriyor. Arzu edildiğinde yapı vidalı ve geçmeli birleşim alanlarından sökülerek başka mekanlarda kurulum avantajına da sahip. Bir diğer üstünlük evlerimizin başka ustalara ihtiyaç duymaksızın Karmod montaj ekiplerince kuruluyor olmasıdır. Bu durum özellikle usta sorununun yaşandığı bölgelerde oldukça önemli. Çok kısa sürede kurularak bir kaç gün içerisinde oturulabilir hale gelen prefabrik konutlar diğer modellerle kıyaslanmayacak kadar ekonomik fiyatlarıyla da çok cazip.

İzmir’in neresinde olursanız olun Karmod’un çok sayıda fonksiyonel kullanım özelliğinde modern tasarımlı evlerinden birine çok kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail