Konteyner İzmir

 

Büyük projelerin gerçekleştirildiği ülkemizin Dünyaca tanınan kenti İzmir’in şantiye ortamları için ürettiğimiz İzmir konteyner yapıları çok sayıda projenin vazgeçilmez şantiye bina çözümleri arasında bulunuyor. Ofisten laboratuvara, yatakhaneden yemekhaneye, çamaşırhaneden wc duş ünitelerine kadar çok sayıda konteyner yapı çözümü sunuyoruz.

İzmir’de olduğu gibi çevre illerinde de Karmod konteyner tercih edilen marka oldu. Bodrum Milas ve Dalaman Havalimanlarının yapım ve yenileme çalışmalarında kullanılan işçi şantiye ve ofis yapılarında Karmod konteyner kullanıldı. Bodrum Milas havaalanında yer hizmetlerinde çalışan personelin dinlenme ve hizmet ofisi olarak kullanmakta olduğu yapı Karmod prefabrik yapı tarafından yapıldı, Tek katlı prefabrik modeliyle inşaa edilen yapı parepetli çatı modeliyle havalimanı estetiğine uyumlu olarak tasarlandı.

İzmir konteyner yapılara sahip şantiye ortamları için ürettiğimiz modüler yapılar yeni nesil tam demonte üretim sistemine sahiptir. Vidalı ve geçmeli sistemiyle yapı kullanılacağı alana demonte sevk edilerek çok kısa sürelerde kullanıma hazır montajlanabilmektedir. Proje tamamlandığında yine vida ve geçmelerinden sökülerek başka projenin bulunduğu alana kolayca sevk edilerek kurulum yapılabilir veya ileriki süreçte başlanacak başka projede kullanılmak üzere paketlenerek depolanabilir.

Sosyal Medya'da Karmod