İzmir Konteyner Evler

Modellerimizi görmek için Konteyner'i tıklayınız.

İşçi şantiye yerleşkelerinden ofislere, mülteci kamplarından eve çok sayıda alternatif kullanım alanı bulunan Konteyner İzmir ve çevre illere özel fiyatıyla öne çıkıyor. Yapı güvenliği, izolasyon, ürün kalitesi düşünüldüğünde konteyner modelleri uzun yıllar kullanılabilecek kalite satandartına sahip.

Ürünü diğer yapı modellerine göre ekonomik kılan en önemli özellik fonksiyonel kullanımın hedeflendiği modüler ve karmaşık olmayan yapı sistemidir. Standart olarak 3x7 mt. ebatında hazır üretilen yapı nakliye avantajı düşünülerek demonte üretimle yerinde kolay kurulabilecek nitelikte de hazırlanmaktadır. Demonte model bir tırda 8 adet ünite taşınabilecek şekilde tüm yapı birleşenleri paketlenmektedir. Bu durum 168 metrekare bir binanın tek tırla taşınabilmesi anlamına geliyor ki bu çok avantajlı bir durum. Böylece Konteyner İzmir dahil Türkiye’nin her bölgesine çok ekonomik nakliye navlun fiyatlarıyla taşınabilmektedir.

konteyner

Biraz da Karmod yeni nesilin üstünlüklerinden bahsedelim. Karmod yeni nesil konteyner; üretim kalitesi, detay çözümleri, malzeme kullanımı gibi üstün özellikleriyle diğerlerinden ayrılır. Yapının ana üretim sistemi vidalı geçmeli modelde olup kaynaksız üretim üstünlüğüne sahiptir. Sevk edildiği yerde vida ve özel hazırlanmış ölçüde geçme panelleriye çok kısa sürede kurulum yapılabilmektedir. Karmod yeni nesil duvarında olduğu gibi çatıda da sızdırmaz kenet sistemine sahip sandviç paneller kullanılarak üretilmektedir. Benzerlerine göre % 60’a varan oranlarda yüksek izolasyona sahiptir. Yapıyı taşıyan ana karkas paslanmaz galvaniz sacdan üretilmekte olup boyasında otomotiv endüstrisende kullanılan özel fırın boya sistemi kullanılmaktadır. Pencereleri çift ısıcamlı pvc doğramadan olup iş güvenliğine uygun olarak kapısında paslanmaz metal sac kapı kullanılmaktadır.

Kalitesi, uzun ömürlü kullanım avantajı, defalarca kurulum yapılabilir vidalı sistemiyle Karmod Konteyner İzmir için en iyi tercih.
            

YENİ NESİL DEMONTE KONTEYNER TANITIM VİDEOSU

Sosyal Medya'da Karmod