Türkiye’nin en iyi konteyner üreticisinden kullanıma hazır Konteyner Evler

Türkiye’nin en iyi konteyner ev üreticisi Karmod kullanıma hazır evler deprem, yangın, sel gibi tabi afetler sonrası en hızlı kuruluma sahip konut modelidir. Yeni nesil konteyner evlerimiz duvardan çatıya tam sandviç panel sistemiyle enerji tasarrufu sağlayan yüksek izolasyona sahiptir. Özel projeli yangın güvenliğinde elektrik tesisatıyla sıhhi ve atık su tesisatları tüm modellerde Karmod uzmanlığıyla testleri yapılarak gerçekleştiriliyor. Uzun ömür ve yüksek kalitesi ile sınıfının en iyi konteyner evi şimdi çok ekonomik fiyatlarla üstelik kullanıma hazır.

izmir konteyner ev


 

Karmod Yeni Nesil Konteyner Ev modelleri 21 metrekare 1+1 + wc duş planından başlayarak 2+1 planda alternatif modellerde üretiliyor. İlk kez Karmod tarafından üretilen 42 metrekare 2+1 plandaki konteyner ev tek tırla Türkiye’nin her yerine kolayca taşınarak uzmanlarımızca montajlanıyor sadece 6 saatte kullanıma hazır halde teslim ediliyor.İzmir Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri


İşçi şantiye yerleşkelerinden ofislere, mülteci kamplarından evlere çok sayıda alternatif kullanım alanı bulunan Konteynerler, İzmir ve çevre illere özel fiyatıyla öne çıkıyor. Yapı güvenliği, izolasyon, ürün kalitesi düşünüldüğünde konteyner modelleri uzun yıllar kullanılabilecek kalite satandartına sahip.

Ürünü diğer yapı modellerine göre ekonomik kılan en önemli özellik fonksiyonel kullanımın hedeflendiği modüler ve karmaşık olmayan yapı sistemidir. Standart olarak 3x7 mt. ebatında hazır üretilen yapı nakliye avantajı düşünülerek demonte üretimle yerinde kolay kurulabilecek nitelikte de hazırlanmaktadır. Demonte model bir tırda 8 adet ünite taşınabilecek şekilde tüm yapı birleşenleri paketlenmektedir. Bu durum 168 metrekare bir binanın tek tırla taşınabilmesi anlamına geliyor, ki bu çok avantajlı bir durum. Böylece Konteynerler İzmir dahil Türkiye’nin her bölgesine çok ekonomik navlun fiyatlarıyla taşınabilmektedir.

İzmir Konteyner Ev Galerisi
Yeni Yaşam Alanları: Konteyner Evler (İzmir)

İzmir`de, konteyner evlerinin kalitesi ile sıklıkla kendisinden söz ettiren Karmod, ev sahibi olmak isteyen herkese uygun fiyatlı, ergonomik ve kaliteli yapı seçenekleri sunuyor. Özellikle İzmir`in kırsal kesimlerinde insanlardan uzak yerlerde yaşam alanı olarak kullanılmak için çok uygun olan bu konteyner evler, aynı zamanda şantiyelerde revir veya işçiler için kalacak yer olmak için de güzel bir seçenek. İki betopan içine doldurulmuş strafordan oluşmuş sanviç panellerden yapılan konteyner ev modellerimiz, ısı yalıtımı sayesinde çok fazla cep yakmaz, bütçe dostudur. Karmod olarak, konteynerlarında Dünya`nın bir numaralı tercihi olan bu sistemi kullanan tek Türk firmasıyız.  İzmir`in her türlü iklimine dayanıklı olan bu konteyner evleri yıllarca hiçbir sıkıntı çekmeden kullanabilirsiniz.

 

İzmir’de Ev Almak İsteyenler Karmod’u Neden Tercih Ediyor?

Genelde İzmir`in kalabalık kesimlerinden uzak, kırsal yerlerinde kafa dinlemek isteyen insanların tercihi olan bu konteyner ev modelleri, İzmir`in kıyı kesimlerinde de kullanılmaya oldukça uygundur. Aynı şekilde, toplu konut projelerinde, köprü ve yol projelerinde, hobi bahçelerinde ve seralarda, paintball gibi açık hava etkinliklerinde de kullanılmaya oldukça uygundur, ve tercih edilir.İzmir`deki açık hava festivallerinde, sahillerde, wc-duş olarak da kullanılabilen bu konteyner evler her türlü hava koşuluna dayanıklı olması sebebiyle insanlar tarafından çokça tercih edilen ürünlerdir.

 

İzmir’de En Çok Tercih Edilen Konteyner Ev Modelleri

Hem İzmir`in koşullarına, hem de sizin ihtiyaç ve isteklerinize göre tasarlanmış konteyner ev modellerini cebinizi fazla yakmadan elde edebilir ve yıllarca gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. İzmir`de konteyner evler genelde üç odalı olarak tercih edilir, fakat iki odalı veya tek odalı olarak kullanılan modeller de vardır. Aynı zamanda, iki katlı veya üç katlı olarak da tercih edilen bu konteyner evlerin içinde wc ve duş gibi bölümler de yer alır. İçinde wc ve duş bulunduran konteyner ev modelleri genellikle İzmir`de konaklama ihtiyacını gidermek için kullanılırken, iş için kullanılan modeller daha çok  tek katlı olarak tercih edilir.  Bu tek katlı, iş için kullanılan modellerin katlanabilir olanları çokça tercih edilir. Açılıp kapanabilen konteyner ev modelleri de İzmir`de çokça tercih edilen modellerdendir. Konteyner ev modelleri müşterinin isteğine göre özel olarak da tasarlanabilir. Her çeşit konteyner ev modeliyle Karmod hep yanınızdadır.

 

Türkiye’nin Her Yerine Kolay ve Ekonomik Nakliye İmkânı

Başta İzmir olmak üzere Türkiye`nin dört bir yanına nakliye yapan Karmod, her zaman müşteriye mükemmel bir hizmet sunmayı vazife edinmiştir.  Siparişini verdiğiniz konteyner ev modeli, İzmir`in istediğiniz ilçesine ve diğer illere hızlı ve sorunsuz bir şekilde teslim edilir.


 

konteyner


Biraz da Karmod yeni nesilin üstünlüklerinden bahsedelim. Karmod yeni nesil konteyner; üretim kalitesi, detay çözümleri, malzeme kullanımı gibi üstün özellikleriyle diğerlerinden ayrılır. Yapının ana üretim sistemi vidalı geçmeli modelde olup kaynaksız üretim üstünlüğüne sahiptir. Sevk edildiği yerde vida ve özel hazırlanmış ölçüde geçme panelleriye çok kısa sürede kurulum yapılabilmektedir. Karmod yeni nesil duvarında olduğu gibi çatıda da sızdırmaz kenet sistemine sahip sandviç paneller kullanılarak üretilmektedir. Benzerlerine göre % 60’a varan oranlarda yüksek izolasyona sahiptir. Yapıyı taşıyan ana karkas paslanmaz galvaniz sacdan üretilmekte olup boyasında otomotiv endüstrisinde kullanılan özel fırın boya sistemi kullanılmaktadır. Pencereleri çift ısıcamlı pvc doğramadan olup iş güvenliğine uygun olarak kapısında paslanmaz metal sac kapı kullanılmaktadır.

Kalitesi, uzun ömürlü kullanım avantajı, defalarca kurulum yapılabilir vidalı sistemiyle Karmod Konteyner, İzmir için en iyi tercih.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail