Konteyner ev Isparta ve tüm ilçelerinde kullanabileceğiniz yapılardır. Dilediğiniz konumda montajının yapılabiliyor olması satılık ev ilanlarında gördüğünüz yüksek meblağlarla uğraşmamanız için size fırsat tanıyacaktır. Daha ucuz fiyatları ile sahip olabileceğiniz bu evlerin size kazandıracakları ise saymakla bitmeyen avantajları içeriyor. 2.el ev fiyatları herkesin bütçesini zorlarken modern tasarımlarla hazır ev modellerine yoğunlaşabilirsiniz.Eğer ev sahibi olmaya karar verdiyseniz 2.el ile sıfırı arasında kalmanız gayet normal. Bu bütçeleri göze aldığınızda ise firmamızla çok daha yeni bir eve sahip olabileceğinizi belirtmek isteriz. Üstelik bütçenizin üstüne çıkmadan ve hatta daha uygun bütçelerle bunu yapabilmeniz mümkün olacaktır.


Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Konteyner Ev Fiyatları

Yeni nesil evlerin pek çok özelliğiyle ön plana çıktığı günümüz şartlarında halen daha ikinci el ev alma fikrinin var olması oldukça ilginç. Mantık çerçevesinde hazır ve özelleştirilebilir planları olan çatılı konteyner ev modelleri size bunun çok daha iyisini sunabiliyor.


Ev projeleri tümüyle yenilenebilir bir tasarım standardına sahip oluyor. Üstelik uzun ömürlü malzemeler kullanılarak hem yıllarca deforme olmaması sağlanıyor hem de kullanım kolaylığı sunuyor. İç görünümü ve planları özelleştirilebilir olduğundan size hitap eden ev modelleri ve fiyatları ile karşılaşmanız mümkün olur. Geleneksel yapılardaki dairelerde olduğu gibi mecbur kaldığınız evi satın almak zorunda kalmazsınız.


Konteyner Ev ModelleriKAMPANYALI KONTEYNER EV FIRSATI!

Ev nasıl yapılır konusunda hiç bilgi sahibi olmasanız bile çok ucuz fiyatlara hazır olarak projelendirilmiş evlere sahip olabilirsiniz. Ölçüleri 21, 35 ve 42 metrekare olarak hazırlanmış hazır modeller, içi tamamen modernize edilmiş konteyner yapılar satın alabilirsiniz. Ev yapımı ile ilgili hiçbir şey yapmanıza gerek olmadığı için bir arsa ya da bahçe temin etmeniz yeterli olacaktır.


Yorumları olan müşterilerin memnuniyetini gördükçe kendinize özel olarak tasarlayabileceğiniz bir eviniz olabileceğini anlayacaksınız. Çünkü sabit metrekarelere sahip olan bu modellere ek modül dahil edilebiliyor. Böylelikle 2+1 bir konutun 3+1 olması mümkün oluyor. Yine iki katlı ev isteyenlere konteyner ev ile uzun ömürlü bir kullanım mümkün hale getiriliyor.


Isparta Konteyner Ev fiyatları
Isparta Konteyner Ev Isparta Konteyner Ev Isparta Konteyner Ev Isparta Konteyner Ev Isparta Konteyner Ev

En Pratik ve Hızlı Kuruluma Sahip Evler

Eğer konteyner konutlar ilginizi çekiyorsa ve ev tipi tasarımlar hoşunuza gittiyse ihtiyaçlarınızı belirleyerek işe koyulabilirsiniz. Boyutları, iç tasarımı, fiyatı gibi noktalar hangisini seçeceğinizi belirleyecek faktörlerdir. Ayrıca burada ucuz ev fiyatları ile karşılaşacağınız için kendinizi kısıtlamak zorunda değilsiniz.


Yıllar önceden kalmış geleneksel betonarme binalara yüksek miktarlar ödemek yerine tüm detaylarını görerek sahip olabileceğiniz sıfır eviniz olacak. Ev fiyat listesi evin tüm özelliklerini içerek fiyatı kapsıyor. Ayrıca firmamız profesyonel bir hizmet sağlayarak nakliyesini de dilediğiniz noktaya yapıyor. Montaj aşaması yine firmamız bünyesinde hizmet veren profesyonel ekipler tarafından tamamlanıyor. Dolayısıyla yapmanız gereken tek şey bir arsa sahibi olmak ve Konteyner ev Isparta için bu konuma uygun bir ev modeli seçmek.


Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail