İş Güvenliği Eğitim Konteyneri

İş Güvenliği Eğitim Konteyneri

İş güvenliği eğitimi, yangın güvenliği eğitimi ve ilk yardım eğitimleri için gerekli eğitim ortamları için düşünülen İş Güvenliği Eğitim konteyneri hazır konseptiyle kolaylıklar sunuyor. Ülkemizde sanayinin gelişimiyle artan iş kazalarının azaltılması amaçlanarak sonradan getirilen yasa ile iş güvenliği eğitimi zorunlu hale getirildi. Bir anlamda firmalar mevcut fabrika üretim ve hizmet binalarında eğitim dersliği planlanmadığından yasaya hazırlıksız yakalanmış oldular.

Karmod olarak sanayiden hizmet sektörüne firmaların iş güvenliği eğitim dersliği ihtiyacının kolaylıkla karşılanmasına çözüm ürettik. Yer değiştirebilir özellikteki eğitim konteynerimiz tam fabrika üretimli veya yerinde kurulumlu demonte sistemli olmak üzere iki farklı alternatifte hazırlanabilmektedir. Tamamen sandviç panel sisteme sahip duvar ve çatı panelleri ile yüksek izolasyona sahip olup yaz veya kış kolay iklimlendirme özelliğine sahiptir.

Standart olarak 3x12 metre planda hazırladığımız iş güvenliği dersliğimiz opsiyonel olarak istenilen büyüklükte planlanarak üretilebilmektedir. Ergonomik kullanım için eğitimci yükseltisi ve ergonomik eğitim salonuna sahip olup perde ve projeksiyon cihazları üniteye kolayca montelenebilmektedir. Tam kullanımda ünitelerimizde opsiyonel olarak eğitim masası, sandalyeler, baret ve farklı amaçlı eğitim materyalleri rafları, projeksiyon perdesi hazır sevk edilebilmektedir.

Eğitim konteynerlerimiz iş güvenliği, ilk yardım, yangın güvenliği gibi zorunlu eğitim amaçlı kullanımıyla beraber sektörel oryantasyon eğitimi, satış ve pazarlama eğitimleri gibi çok farklı ihtiyaçlar için de konforlu kullanım imkanı sunmaktadır.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail