İnşaat Şantiye Binaları

İnşaat Şantiye Binaları

İnşaat da Son Teknoloji Kullanıyoruz

İNŞAAT KELIMESI ARAPÇA’DAN TÜRKÇE’YE GEÇMIŞTIR. BIZDEKI TAM KARŞILIĞI YAPI KELIMESIDIR. BELLI BIR MEKAN YA DA BÖLGEDE KAPALI VEYA AÇIK YAŞAM – HAREKET MEKANLAR I OLUŞTURMA IŞINE INŞAAT DENILMEKTEDIR. 
GÜNÜMÜZDE ÇOK DAHA KOMPLIKE BIR SEKTÖRÜ IFADE EDEN INŞAAT DENILDIĞINDE BIR ÇOK YAPI PROJESI BU TANIMIN IÇINE GIRMEKTEDIR. 
Ev inşaatı, toplu konut inşaatı, alışveriş merkezi inşaatı, kavşak inşaatı, yol inşaatı, metro inşaatı, hava alanı inşaatı, spor tesisi inşaatı, fuar alanı inşaatı, şantiye yapısı inşaatı, tünel inşaatı, köprü inşaatı, hava alanı inşaatı, demir yolu inşaatı, baraj inşaatı, su kanalı inşaatı gibi saymakla bitmeyen geniş bir sektörün adıdır inşaat.

 

 
İnşaat sektörünün bir başka bölümünü de prefabrik yapılar oluşturmaktadır. Prefabrik yapı sektöründe Karmod lider markalardandır. Karmod modern tesislerinde kaynaksız vidalı sistem teknoloji kullanarak modern prefabrik yapılar inşa etmektedir.

TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK VE EN KAPSAMLI İNŞAAT FİRMALARI SİTESİ KURULUYOR.. 


Sayın Yetkili ve İnşaatçı üyemiz,

Insaat üzerinden firmalarla görüşmeleri başlatmış bulunmaktayız. Bu sitenin yapılış amacı tamamen inşaat sektörü firmalarında çalışan firma yetkililerini bilgilendirmek ve yeni inşaat firmaları topluluğu oluşum alternatifi sunabilmektir.

Özellikle Türkiye'de prefabrik inşaat sektörü son yıllarda yıldızı parlayan bir sektör olması ve buna paralel olarak Türkiye'de toptan perakende satış ve imalat yapmaya başlayan yeni firmaların artışı, bu sektörle ilgili genel bilgileri daha da önemli hale getirmiş. Hatta yapılan araştırmalarda inşaat sektöründe firma yetkililerinin bir çoğu inşaat prefabrik yapı alanında oluşturulan yeniliklerden haberdar olmadığından sektörle ilgili bilgilerin hepsinin bir arada bulunduğu bir siteyi zorunlu hale getirmiştir.

İnşaat firmalarının bölünmüş bir halde durması nedeniyle bir çatı altında toplanmalarını gerekli hale getirmiş, buda Insaatfirmalarim.com oluşumunun kökeninde yatan sebepleri oluşturmuştur. Bugün Türkiye de kendi alanında profesyonel kaliteli ve ucuz çalışan bir çok firma bulunmaktadır.

Özellikle inşaat mühendislik firmaları, inşaat proje firmaları, inşaat taahhüt firmalarının sayısı azımsanmayacak kadar fazladır. Kaliteli firma zaten her şekilde kendini göstermekle birlikte firmasının reklâmını yapmakta çok büyük sıkıntı çekmektedir. Sadece kendi çevresi değil Türkiye hatta Dünyaya açılmak için reklam yapmanın şart olduğunu bilir ama bu yönde doğru bir adım atamayabilir, doğru adım için biz buradayız.

İnanıyoruz ki,
Müşterilerimize gereken güveni ve en iyi hizmeti vererek en iyi organizasyonların atına imzamızı atacağız. Saygılarımızla...

İnşaat ruhsatı almak için gerekli belgeler
prefabrik evler Belediyelerden resmi izin alınmadan yapı inşaatına başlanamaz, bunun için yapı ruhsatı alınması gerekir. Her belediye yapı inşaat ruhsatı için değişik belgeler isteyebilir Başlıca tanımlanmış belgeler şunlardır:

Dilekçe inşaat yapımı için
Tapu (Malikler listesi ruhsat aşamasında alınacaktır.)
Çap
prefabrik ev İnşaat İzni içn imar Durumu (Son bir yıl içinde verilmiş ve ruhsat aşamasında geçerliliği kontrol edilecektir.)
Röperli Kroki - Aplikasyon krokisi
İnşaat Kotlu Kroki (İlgili Belediyenin Harita Bürosunca verilir.)
İnşaatın Zemin Etüd Raporu
Uygulama projeleri (Oda onaylı olmalı):
İnşaat Mimari projeler
İnşaat Statik Projeler
İnşaat Elektrik Projeleri
İnşaat Tesisat Projeleri
Sığınak yazısı (proje tetkik aşamasında)
İnşaatın Yapının denetimini üstlenen kuruluş veya kişilerin vereceği taahhütname
İnşaat, İnşaat firmaları, İnşaat malzemeleri, İnşaat mühendisliği, inşaat şirketleri, inşaat teknikeri, inşaat sektörü, inşaat

mühendisi,İnşaat Yapı, İnşaat Projeleri, Ankara İnşaat, İnşaat Demiri, Şantiye Binaları, İnşaat Malzemeleri, İnşaat Şirketleri, İnşaat Resimleri, Yapı İnşaat,
Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail