İnşaat Konteyneri

Modern tesislerimizde seri üretimini gerçekleştirdiğimiz inşaat konteyneri büyük inşaat firmaların en çok tercih ettiği markaların başında geliyor. Yüksek üretim kapasitemizin getirdiği avantajla Karmod inşaat konteyneri ekonomik fiyatlarla sunulmaktadır.

Karmod inşaat konteyneri metal aksamları tamamen paslanmaz galvaniz sacdan üretilmekte olup otomotiv teknolojisinde kullanılan boya sistemiyle boyandığından paslanma yapmaz. 50 mm duvar ve 120 mm çatı sandviç panel sistemine sahip olup yüksek izolasyonlu ve uzun ömürlüdür. Üretiminde kullanılan malzemeler ve üretim süreçlerinde yüzde 35 daha az karbon salınımı ve dönüşümlü özelliğiyle çevre dostudur. Vidalı demonte özellikle kolay kurulum özelliğine sahip olup bu durum aynı zamanda nakliyede büyük avantaj sağlar.

Karmod prefabrik yapının ürettiği inşaat konteyneri; şantiye alanlarında, başta yemekhane, yatakhane ve ofis olmak üzere bir çok kapalı mekan ihtiyacında kullanılmaktadır. Konut şantiyeleri, yol yapım şantiyeleri, köprü, tünel, metro, havalimanı, maden ocağı, baraj gibi projelerde ofisten işçi yatakhane ve yemekhanelerine, teknik ofis ve dinlenme odalarına, çamaşıhane ve wc duş alanlarına kadar güvenle kullanılmaktadır. Yapılarımız demonte vidalı sistem özelliği ile özellikle yol yapım gibi hareketli şantiyelerde kolay sökme ve kurulumla beraber kolay nakliye avantajı sunmaktadır.

1986'dan bugüne üretim tecrübemizle uzman teknik ofisimizde projenize özel işçi kampları için de üretim öncesi proje desteği sunmaktayız. Projede çalışacak yönetici, teknik ekip ve işçilerin planlaması yapılarak çalışma mekanlarından dinlenme alanlarına kadar tüm şantiye yerleşkesini oluşturan yapılar uluslararası işçi konaklama standartlarında tasarlanmaktadır. İnşaat konteynerlerimiz yüksek izolasyonu sayesinde soğuk veya sıcak hava şartlarında iyi bir ortam sunar. Karmod inşaat konteynerleri çalışma ortamı, mutfağı, toplantı odası, tuvalet banyo üniteleri, elektrik ve su tesisatı ile tam kullanıma hazır olarak üretilip sevk edilmektedir. Karmod inşaat konteynerlerimizde müşteri tercihlerine göre güneş enerjisi sistemi, klima gibi opsiyonel uygulamalar gerçekleştirilerek kullanıma hazır müşteri tercihlerine sunulmaktadır.

İnşaat konteynerlerimiz çok katlı yapı çözümleri için vidalı full demonte ve birleşebilir ünitelerle de hazırlanmaktadır. Tek katlı ve 2 – 3 katlı büyük metrajda yaşam alanları bu şekilde kolayca kurulum yerine taşınarak kısa sürede kullanıma hazır birleşimle teslim edilebilmektedir. Aynı şekilde büyük metrajlı yapılarımız projeniz bittiğinde vida birleşenlerinden kolayca sökülerek başka projeye taşınabilmekte veya paketlenerek depolanabilmektedir.

Sosyal Medya'da Karmod